اگر اخبار فنی را دنبال می کنید ، می دانید که هدفون های بی سیم سامسونگ Galaxy uds Live با لوبیا شکل در ماه آگوست با خانواده Galaxy Note20 وارد دنیای فناوری شدند. در حال حاضر ، مسئولان این مارک کره ای به همراه Galaxy uds Plus ، ویژگی های اصلی این محصول را در قالب چندین تصویر اینفوگرافیک به نمایش می گذارند.

هدفون بی سیم Galaxy uds یک محصول محبوب است و بسیاری از رسانه ها از معرفی سامسونگ Galaxy uds Plus با کیفیت صدای عالی متعجب شدند. آنها ادعا می كنند كه برای لذت بردن از محتوای صوتی بیشتر ، كیفیت صدای مهیج را در اختیار کاربران قرار می دهند.

البته این بدان معنا نیست که Galaxy uds Live از کیفیت صدای ضعیفی برخوردار است. این یک محصول محبوب با طراحی شیک و کاربردی است. همچنین لازم به ذکر است که هدفون های بی سیم Galaxy uds Live دارای ویژگی Active Noise Cancellation (ANC) هستند که Galaxy uds Plus به هیچ وجه از آن برخوردار نیست.

هدفون بی سیم Galaxy uds Plus و Galaxy uds Live نیز در کیف های مختلف شارژ و رنگ های مختلف موجود است. با توجه به سبک ها و ابعاد مختلف طراحی ، ظرفیت های مختلف باتری. با این حال ، با تمام این تفاسیر ، سامسونگ ادعا می کند که هر دو گجت زمان پخش یکسانی دارند که حدود 21 یا 22 ساعت تخمین زده می شود.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، درایو 12 میلیمتری Galaxy uds Live با سیستم ووفر دوگانه و سیستم توییتر Galaxy uds Plus مقایسه شده است. هر دو محصول به دو میکروفون خارجی مجهز شده اند که به شما امکان می دهد بهترین صدای ممکن را از کاربران خود دریافت کرده و آنها را در هر زمان برای مخاطبین خود ارسال کنید.

با این وجود ، یکی از تفاوت های عمده Galaxy uds Plus و Galaxy uds Live که در این پرونده های اینفوگرافیک ذکر نشده است ، به قیمت این محصولات مربوط می شود. Galaxy uds Live در حال حاضر با قیمت 169 دلار (199 199 ، 179 یورو) در دسترس است و Galaxy uds Plus 20٪ گران تر از سایر مدل ها است و در وب سایت سامسونگ موجود است.