این رنگ جدید با نام Phantom Navy شناخته می شود و در سه نسخه مختلف این محصول (LTE ، 5G و Wi-Fi) در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. بد نیست بدانید که رنگ های جدید Phantom Navy برای هر دو نسخه Galaxy Tab S7 و Plus به بازار عرضه شده است.

به نظر می رسد که این رنگ جدید اکنون در آلمان در دسترس مصرف کنندگان است و اکنون ، توزیع این محصول در وب سایت سامسونگ دیگر در دسترس نیست.

سامسونگ می خواهد این محصول جدید رنگی را رسماً معرفی کند. در حالی که Galaxy Tab S7 در Phantom Navy اکنون در بخش آلمانی وب سایت سامسونگ موجود است ، در حال حاضر در دسترس نیست. اگر در آلمان زندگی می کنید ، می توانید نام خود را لیست کنید تا بتوانید Phantom Navy Galaxy Tab S7 را به محض دسترسی خریداری کنید.

البته ثبت نام برای پیش فروش و رزرو این محصول به محض معرفی رسمی توسط سامسونگ در سایر کشورها آغاز می شود. متأسفانه ، هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه آن در ایالات متحده وجود ندارد. البته سامسونگ سابقه ارائه یکی از رنگ ها یا مدل های محصولات خود را در برخی کشورها دارد. بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا رنگ Phantom Navy Galaxy Tab S7 فقط برای آلمان خواهد بود یا به سایر نقاط جهان ارسال می شود.

به گفته رولند کواندت ، در کنار رنگ جدید Phantom Navy ، Galaxy Tab S7 Plus با افزایش ظرفیت روبرو شده و 512 گیگابایت حافظه داخلی دارد.

Galaxy Tab S7 Plus 512 گیگابایتی با قیمت 1029.99 دلار در بخش وب سایت سامسونگ به فروش می رسد. با این حال ، در قسمت آلمان اثری از نسخه 512 گیگابایتی نیست.