سازنده رایانه های شخصی ژاپنی اکنون با توشیبا و شارپ ادغام شده است و امروز CES 2021 سه محصول جدید و پردازنده های CES اینتل را معرفی کرد. این محصولات ماه آینده ارسال می شوند و برای مشاغل و آموزش های بازار قابل استفاده هستند.

از جمله Tecra A30-J و Satellite Pro L50-J ، از پردازنده های 11th-Intel و حافظه DDR4 استفاده می کند. این دستگاه سومین دستگاه به نام Satellite Pro C40-G دارد که از نسل دهم پردازنده Intel Celeron و تا 16 گیگابایت حافظه DDR4 استفاده می کند.

هر سه رایانه جدید دینابوک با ظرفیت بالا ساخته شده اند و وزنی بین 1.2 تا 1.7 کیلوگرم دارند و طول عمر آنها حدود 8 تا 14 ساعت است. این محصولات می توانند برای کارمندان بخشهای مختلف و دانشجویان مناسب باشند زیرا دارای سیستم ایمنی قوی و پوشش ضد باکتری خاصی هستند.

هر سه دستگاه در زمینه ارتباط با درگاه های مختلف مجهز هستند. همه آنها دارای یک پورت USB-C ، یک پورت HDMI و یک پورت USB-C اضافی هستند. C40-G و A30-J همچنین از دو پورت USB 3.1 و L50-J از پورت USB 3.1 استفاده می کنند.

دیمین جاوم ، مدیر شعبه Dinabook Europe ، به شرکت عملیاتی گفت: “هدف ما استفاده از فن آوری های نوآورانه و مرتبط برای توانمند سازی مشتریان در عملیات روزمره است.” CES 2021. “به همین دلیل ، ما در تلاشیم طیف وسیعی از محصولات طراحی را با نسل یازدهم پردازنده های اینتل گسترش دهیم ، و در عین حال ، با کمک نسل دهم پردازنده های اینتل ، هنگامی که محصولات ارزان قیمت مانند C40-G را ارائه می دهیم.