شیائومی به زودی اولین دسته از تلفن های Rdmi 5G را به بازار عرضه می کند که با نام های Redmi note 9 5G و Redmi Note 9 pro 5G ارائه می شود. اگرچه نامه فوق الذکر هنوز تأیید نشده است ، اما بسیاری از شایعات ادعا می کنند که این تلفن های جدید در واقع مدل های فعلی سری Redmi هستند که به جدیدترین فناوری ارتباطی ، دوربین های چهارگانه و باتری های بزرگ مجهز خواهند شد.
طبق اطلاعات دریافت شده ، این موضوع پیش از سه شنبه آینده (24 نوامبر) روشن خواهد شد.
این خبر را سرویس خبری چین در شبکه اجتماعی وبو به اشتراک گذاشته است. وی گفت از این تاریخ دو تلفن همراه جدید شیائومی وارد بازار چین می شوند.
ردمی نوت 9 5G توسط پردازنده 800U و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی تأمین می شود. دوربین گوشی نیز سه در یک و با کیفیت 48 مگاپیکسل خواهد بود. مدل های Pro البته به پردازنده های قدرتمندتری مجهز می شوند.بر اساس شواهد ، پردازنده Snapdragon 750G کاندیدای این شرکت است. علاوه بر این پردازنده ، می توانید RAM بیشتری نیز انتظار داشته باشید. وضوح دوربین این گوشی 108 مگاپیکسل است و این شرکت 7 رنگ برای گوشی ثبت کرده است که می تواند سلیقه اکثر مردم را برآورده کند.

به گفته خبرنگاران ، مدل معمولی نوت 9 5G 150 دلار آمریکا است ، در حالی که Redmi Note 9 pro 5G 230 دلار آمریکا است. با این حال ، برای اطمینان از دسترسی به این اطلاعات ، باید تا زمان راه اندازی این دو تلفن صبر کنیم.