Red Dead Online تا تاریخ 15 فوریه در پلی استیشن 4 ، رایانه های شخصی خانگی (Steam Store ، Epic Games و Rockstar Games) و Xbox One با قیمت 99 4.99 در دسترس خواهد بود. نسخه کنسول این نام را می توان در کنسول های سری PlayStation 5 و Xbox X از طریق ویژگی سازگاری به عقب بازی کرد.
طبق گفته Rockstar ، شما برای کار در Red Dead Online به 123 گیگابایت نیاز خواهید داشت. اگر کاربران می خواهند یک بخش داستان ایجاد کنند. برای آنها امکان خرید کامل بازی با DLC وجود دارد. این گزینه همچنین شامل بسته DlC bounty hunter می باشد. این DLC قرار است هفته آینده منتشر شود.
Red Dead Online ، کاربران شخصیت های مورد علاقه خود را ایجاد می کنند و ماجراجویی را با آن شروع می کنند ، Red Dead Rescue in the Wild West 2. هر کاربر معمولاً 30 کاربر در هر سرور سرسرا دارد و این افراد سناریوهای مختلف را با هم تجربه می کنند و دنیای بازی را کشف می کنند. با این حال ، این عنوان به اندازه Grand Theft Auto V محبوب نیست ، اما ساختار قدرتمندی دارد که می تواند ساعت ها کاربران را سرگرم کند.
راکرز علاوه بر معرفی Red Dead Online به عنوان یک بازی منحصر به فرد ، بسته الحاقی آینده Bounty Hunter را نیز اعلام کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرد که بسته اضافی هفته آینده در دسترس خواهد بود.
در این مکمل ، شاهد جریان بسیاری از مجرمان و پناهندگان خواهیم بود که باید با آن مقابله کنند. نقش جوایز در این بسته افزایش یافته است و با گرفتن مجرم ، می توانید با باز کردن قفل موارد و مهارت های جدید ، جوایز 10 درجه را تجربه کنید. این بسته همچنین شامل جنایتکاران افسانه ای است.