اشاره ضمنی و جزئی سامسونگ به نام محصولاتی مانند سری Galaxy S30 امروز تایید می کند که تقویم تحویل فروشگاه پرچمدار این شرکت تغییر کرده است. اخیراً گزارش های زیادی مبنی بر عرضه سری Galaxy S30 در اوایل سال جاری نسبت به معمول ارائه شده است. اکنون ، این مسئله توسط خود سامسونگ تأیید شده است.

در مصاحبه ای با یک رسانه کره جنوبی ، یک مقام رسانه ای کره جنوبی درباره ادعاهای اخیر در مورد اصالت سری Galaxy S30 س askedال کرد. یک مقام مسئول از یک غول کره جنوبی گفت که تغییر دائمی بازار به این معنی است که هیچ محصولی نمی تواند به موقع در مورد آن اطمینان داشته باشد. راه ورود با این حساب ، بدیهی است که حتی محصولات سری Galaxy S که از 2 سال پیش روانه بازار شده اند نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد رویداد بعدی Unpacked برنامه جدیدی را برای محصولات سامسونگ در ژانویه اعلام می کند. بنابراین ، هنگامی که وضعیت جهانی به گردهمایی های عادی و رو در رو برمی گردد ، رویدادهای ویژه این شرکت به جای کنگره جهانی موبایل همزمان با CES برگزار می شود.

با این حال ، هنوز نمی خواهد این شرکت فعالیت های خود را در رویدادهای بزرگتر ادغام کند و از تمرکز مضاعف رسانه ها بر روی محصول چشم پوشی کند. این یکی از دلایلی است که سامسونگ رویداد Unpack را شروع کرده است و بعید به نظر می رسد وضعیت به این زودی تغییر کند.