طبق گزارش اینفورماسیون ، فیس بوک در تلاش است تا ساعت های هوشمندی با قابلیت های مختلف از جمله نظارت بر سلامتی ، پیام رسانی و پیام رسانی تولید کند. این شرکت قبلاً سعی کرده بود Fitbit را خریداری کند ، اما این رقابت را به گوگل داد.

طبق گزارش فعلی ، ساعت هوشمند فیس بوک سال آینده معرفی می شود و نسل دوم آن در سال 2023 راه اندازی می شود. نسخه اول این دستگاه از نسخه اندروید منبع بازی استفاده می کند که ظاهراً Wear OS نیست بلکه شاخه ای از آن است. براساس این گزارش ، فیس بوک همزمان با سیستم عامل خود کار خود را آغاز کرده و نسل بعدی ساعت ها می توانند با این سیستم عامل روانه بازار شوند.

انتظار می رود ساعت هوشمند فیس بوک بر روی فرصت های سلامتی و سلامتی تمرکز کرده و به خدمات و تجهیزات سایر شرکت های فعال در این زمینه متصل شود. Pelletone یکی از گزینه های احتمالی است. علاوه بر این ، از آنجا که فیس بوک یک شبکه اجتماعی غول پیکر است ، ما باید منتظر فرصت های مختلف اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن ، معاشرت یا نظارت بر سلامت خانواده و دوستان با فعالیت های ورزشی باشیم.

در این گزارش آمده است که نسخه های آینده ساعتهای فیس بوک قادر به کنترل عینک گسترده واقعیت هستند. عینک ها احتمالاً تا سال 2023 شامل نمی شوند. در سال 2019 ، فیس بوک CTRL-Labs را خریداری کرد که با تفسیر سیگنال های مغزی دستگاه ها را مدیریت می کند. ظاهراً فیس بوک امیدوار است که از فناوری برای کنترل هدست واقعیت افزوده در ساعت های هوشمند خود استفاده کند.

در حالی که هنوز در مورد قیمت این دستگاه صحبتی نشده است ، ظاهرا فیس بوک می خواهد آن را با قیمت تولید به فروش برساند. آنها از همان استراتژی برای Oculus Quest استفاده کردند و ما انتظار داریم قیمت ساعت های آنها مانند سایر ساعت های موجود در بازار باشد. Fitbit Sense در حال حاضر 280 دلار و Apple Watch 6 400 دلار قیمت دارد.