مدتی است که صحبت های زیادی در مورد پایان سری Samsung Note وجود دارد. از آنجا که انتظار می رود خانواده گلکسی S21 از قلم S Pen پشتیبانی کنند ، بدیهی است که باید از سری Note Samsung خداحافظی کنیم.

از آنجا که سری نوت سامسونگ در نیمه دوم سال در دسترس خواهد بود ، صحبت درباره گلکسی نوت 21 خیلی زود است. اما این بدان معنا نیست که شرکت هایی که در این زمینه کار می کنند هیچ برنامه ای برای پرچمداران و محصولات آینده خود ندارند. اکنون یکی از معروف ترین افشاگران فناوری در جهان به نام Ice Universe اعلام کرده است که هیچ مستندی در مورد توسعه و طراحی خانواده گلکسی نوت 21 وجود ندارد.

اگر به خاطر داشته باشید ، اواخر ماه آگوست بود که سامسونگ اعلام کرد هنوز برای نیمه دوم سال آینده تصمیمی اتخاذ نکرده است و این باعث شد رسانه ها از سری Note خداحافظی کنند.

سری S21 سامسونگ در حال حاضر در مرحله تولید انبوه است و منابع مختلف گزارش می دهند که در اوایل ژانویه رونمایی خواهد شد.

مهندسان و طراحان سامسونگ توجه خود را به محصولات تاشو معطوف كرده اند ، اما بسیاری از تحلیلگران معتقدند كه سری Note جای خود را به خانواده گلکسی Z داده است. تلفن های هوشمند تاشو در حال حاضر بسیار گران هستند و همه کاربران و مصرف کنندگان توانایی خرید آنها را ندارند ، بنابراین امسال سامسونگ فروش فقط شش میلیون از این محصولات است. البته آنها پیش بینی کردند که این رقم نزدیک به یک میلیون نفر نباشد و دستیابی به چنین رقمی حتما مسئولان این برند کره ای را متعجب کرده است.

سال گذشته ، سامسونگ حدود 296 میلیون گوشی هوشمند در سراسر جهان فروخت و رقم شش میلیون نفری آن بدون هیچ مشکلی باقی ماند.

Galaxy Fold ، اولین گوشی هوشمند تاشو سامسونگ ، به دلیل مشکلات موجود در آن فروش خوبی نداشته است. اما امسال همه چیز کمی متفاوت بود و Galaxy Z Fold 2 به وضوح همه چیز را تغییر داده و این محصول طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

به نظر می رسد مدیران و مدیران عامل سامسونگ در حال کسب تجربه از این پیشرفت ها هستند و کمی زود است که بگوییم Galaxy Note در نیمه دوم سال آینده در دسترس خواهد بود یا خیر.