سال گذشته ، Guillermo Rambo ، توسعه دهنده ، برنامه ای به نام Air uddy را ایجاد و راه اندازی کرد که به اتصال AirPads به مکینتاش کمک می کند درست مثل آنچه که با آیفون ها انجام می شود. نسخه جدید این برنامه امروز با نام Airuddy 2 در دسترس است.

در مقایسه با نسخه قبلی ، ما با یک بازنگری کامل در این برنامه روبرو هستیم که رابط کاربری آن تغییر کرده ، برخی از پیشرفت ها در نرم افزار ایجاد شده و ویژگی های جدیدی به آن افزوده شده است که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

برنامه Airuddy 2 اتصال محصولات AirPads یا ates را به آیفون یا آیپد متصل به دستگاه Mac OS آسان می کند. هنگامی که Airuddy 2 بر روی Macook Pro شما نصب می شود ، Macook Air ، iMac ، Mac Pro یا Mac mini و AirPods یا AirPods Pro در کنار دستگاه شما هستند ، یک پنجره بازشو جدید مانند آیفون روی صفحه ظاهر می شود که با کلیک بر روی دکمه اتصال اتصال برقرار می شود بین هدفون بی سیم اپل و سیستم شما. همچنین می توانید میزان باتری AirPads را در منو یا بخش Today of Action Center مشاهده کنید.

با استفاده از Airuddy 2 می توانید آیفون ، آیپد یا سایر محصولات مبتنی بر Mac خود را به دستگاه اصلی Mac متصل کنید و با هدفون بی سیم Apple می توانید به راحتی و به راحتی به همه این دستگاه ها متصل شوید ، همچنین می توانید Magic Mouse را وصل کنید. Magic Keyboard یا Magic Trackpad خود را با یک کلیک بین کامپیوترهای Mac حرکت دهید.

در آخر ، خوب است بدانید که قابلیت شخصی سازی حالت گوش دادن ، میزان صدا و دسترسی به میکروفون نیز هنگام اتصال AirPads در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین به شما نشان می دهد که هنگام اتصال به دستگاه سابقه و هدفون بی سیم اپل (مانند زمان گوش دادن به موسیقی ، زمان مکالمه و 12 ، 24 ساعت یا عمر باتری روز) به شما کمک می کند. می شود.

برنامه Airuddy 2 اکنون با قیمت 9.99 دلار از وب سایت Airuddy برای خرید در دسترس است. افرادی که برنامه Airuddy را در سال 2019 خریداری کرده اند می توانند با قیمت 4.99 دلار به نسخه جدید ارتقا دهند. کسانی که نسخه اصلی Airuddy را در سال 2020 خریداری کرده اند می توانند به صورت رایگان به نسخه دوم ارتقا پیدا کنند.