وب سایت ژاپنی MacOtakara دیروز در گزارشی اطلاعات مربوط به iPads 2021 اپل را فاش کرد. این وب سایت اکنون سری آیفون 13 را راه اندازی کرده و جزئیات مربوط به این تلفن های هوشمند را به اشتراک می گذارد. MacOtakara گفته است که اپل در نسل بعدی پرچم های خود از تصویر فعلی آیفون 12 استفاده خواهد کرد ، اما بدنه دستگاه ضخیم تر خواهد بود. علاوه بر این ، تمام مدل های Pro در این خانواده از همان ماژول دوربین استفاده می کنند.

به گفته چینی ها ، هر چهار مدل آیفون 13 از بسیاری از ویژگی های مشابه آیفون 12 استفاده می کنند. طول و عرض همه این دستگاه ها یکسان است ، اما ضخامت حدود 0.26 میلی متر افزایش یافت.

در بخش دوربین ، باید منتظر تغییرات جالب توجه باشیم. کنترل دوربین تقریباً یکسان باقی مانده است ، اما اپل به هر سه عینک کریستال یاقوت کبود اضافه می کند تا کل تصویر به جای لنزهای سه بعدی مانند یک دوربین به نظر برسد.

این وب سایت همچنین بیان کرده است که آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس همه دوربین های یکسانی هستند ، به این معنی که این دستگاه ها همه از عینک های یکسان استفاده می کنند و این عینک ها شامل یک فوق العاده عریض نرم افزار تثبیت کننده شیشه و تغییر سنسور.

اما برای دوربین جلو ، MacOtakara می گوید دوربین TrueDepth باریک است در حالی که صفحه نمایش پذیرنده بالایی به گوشه های بدنه حرکت می کند. این ممکن است بدان معنی باشد که آیفون نسل بعدی کوچکتر از پرچم نسل فعلی اپل خواهد بود. علاوه بر این ، گزارش های قبلی می گفتند که هر سال آیفون به یک اسکنر ساید بای ساید مجهز می شود و این اسکنر دیگر محدود به مدل های Pro نیست.

طبق گفته های Ming-Chi Koo ، مارک شناخته شده ، خانواده آیفون 13 طبق مدل سنتی اپل طراحی و تولید می شود و انتظار داریم که بدون تأخیر در سپتامبر 2021 شاهد آن باشیم. .