سری OnePlus 9 در حال توسعه است و احتمالاً در حدود مارس 2021 معرفی خواهد شد. اکنون ، اطلاعات جدیدی در مورد تعداد مدل اعضای این خانواده منتشر شده است و ما برخی از مشخصات فنی این محصولات را بدست آورده ایم.

در گزارش جدید ، وب سایت TechDroider می گوید که منابع آنها شماره مدل های OnePlus 9 ، 9 Pro و یک دستگاه ناشناخته را به شرح زیر اعلام کرده اند:

  • وان پلاس ۹: LE2110
  • وان پلاس ۹ پرو: LE2117, LE2119, LE2120
  • دستگاه نامشخص: LE2127

سه شماره مدل که برای OnePlus 9 Pro مشاهده می شود ممکن است مربوط به سه نسخه دستگاه باشد ، اما نتیجه گیری برای آن خیلی زود است. شماره مدل این محصولات با دو حرف اول نام رمز Lemonade مطابقت دارد که اخیراً توسط افشاگر معروف ، Max J. اعلام شده است.

علاوه بر این ، TechDroider می گوید كه منابع آنها دستگاه دیگری را با شماره مدل LE2127 پیدا كرده اند كه مشخص نیست متعلق به سری OnePlus 9 است یا نه. با این حال ، گزارش دیگری از چین ادعا کرد که این مجموعه شامل سه دستگاه خواهد بود.

شایعات حاکی از آن است که وان پلاس 9 از چیپ ست اسنپدراگون 875 ، نمایشگر OLED با دوربین سلفی اسلات ، پنل 144 هرتز ، استاندارد IP68 ، AM و بلندگوهای استریو دو بهره می برد. در صورت صحت شایعات ، این دستگاه به شارژ سریع بی سیم 40 وات و شارژ بی سیم سریع 65 وات مجهز خواهد شد.

وب سایت TechDroider ادعا می کند که سری OnePlus 9 با محصولات میان رده سری T به روز خواهد شد. این ادعا می تواند به جانشینانی مانند OnePlus 9T یا یک سری محصولات کاملا جدید اشاره کند. آنچه مشخص است این است که باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشیم.