تلفن هوشمند آینده هواوی با نام Huawei Mate X2 معرفی خواهد شد. ظاهراً ما در حال کار روی یک محصول جدید هستیم که همانطور که انتظار می رفت فقط یک نسخه سخت افزاری برای Mate X یا Mate Xs نیست. به عنوان یکی از ویژگی های این محصول ، می توان از سیستم جدید ساخت سریع استاندارد آن نام برد.

موسسه 3C امروز برای این محصول گواهی صادر کرده است که در آن 66 وات قدرت شارژ به عنوان مشخصات این محصول ذکر شده است. بنابراین گیره جدید هواوی 20 درصد سریعتر از دو مدل دیگر شارژ می شود.

متأسفانه در حال حاضر اطلاعات خاصی در مورد Huawei Mate X2 در رسانه های خبری موجود نیست. با این حال ، به لطف Wi-Fi Alliance ، این تلفن هوشمند همراه با Wi-Fi 6 ارائه می شود و در اختیار کاربرانی است که به طور پیش فرض از رابط کاربری EMUI 11 استفاده می کنند.

تاکنون شایعات زیادی در مورد این تلفن هوشمند وجود دارد اما مجموعه آن با مدلهای قبلی که صفحه نمایش به بیرون باز می شود و صفحه اصلی به دو صفحه کوچکتر تقلیل می یابد ، با Huawei Mate X2 در Galaxy Fold متفاوت است. صفحه ای وجود دارد که به داخل تا می شود.

تغییر در زبان طراحی به این معنی است که Huawei Mate X2 از نمایشگر خارجی جدیدی برخوردار است. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه محصول جدید هواوی دارای چهار دوربین در پشت دستگاه و دو دوربین در حالت بسته است. بد نیست بدانید که بسته شدن Mate X2 باعث می شود کاربران از دوربین خود استفاده نکنند.

شایعاتی در مورد پشتیبانی از این محصول از طرف پن وجود دارد اما هیچ یک از موارد ذکر شده در این مقاله تاکنون توسط مقامات هواوی تأیید نشده است. خوشبختانه با وجود دو تایید ، به نظر می رسد که ما به تدریج به معرفی هواوی میت X2 نزدیک می شویم.