یک کاربر Reddit در برنامه Google متوجه نام و نماد جدیدی برای تلفن شد. این برنامه Google Call نام دارد و نماد آن از 4 رنگ تشکیل شده است. البته گوگل هنوز هیچ تغییر رسمی ایجاد نکرده است ، اما به نظر می رسد به زودی اتفاقی خواهد افتاد.

چه بخواهیم و چه نخواهیم ، گوگل مشتاق است که طرح های جدید رنگارنگ آیکون خود را حفظ کند. در تلاش برای ساده سازی برنامه های خود ، Google بسیاری از آنها را به Workspace Apps تغییر نام داده و برای برخی از آنها آیکون های رنگی جدیدی معرفی کرده است که به هیچ وجه گیج کننده نیستند و به نظر می رسد رضایت همه کاربران را جلب می کنند. برخی از برنامه ها هنوز آیکون های قدیمی خود را حفظ می کنند ، اما این بدان معنا نیست که Google آنها را فراموش کرده و از نماد جدید برای آنها استفاده نکرده است ، زیرا نماد و نام جدید تلفن اخیراً در برنامه Google مشاهده شده است.

کاربر Reddit که قبلاً ذکر شد ، متوجه یک تبلیغ آنلاین شد که نام Google Call را با تمرکز بر ویژگی Caller ID در برنامه نشان می دهد. البته در پایین این اطلاعیه ، گوگل از نام Phone استفاده می کند ، بنابراین می توان نتیجه گرفت که این دو با هم مرتبط هستند. نماد به روز شده در کنار نام Google Call ظاهر می شود. شکل جدید شبیه نماد Google Phone است که بسیار بیشتر به نماد Google Voice شباهت دارد اما از پالت رنگی جدید و محبوب Google استفاده می کند.

Google Phone در حال حاضر با نام و نماد فعلی خود فعال است و کاربران می توانند آن را در فروشگاه Play پیدا کنند ، اگرچه برخی از ویژگی ها مانند صفحه تماس فقط برای دارندگان تلفن Pixel در دسترس است. تاکنون ، گوگل در مورد تبلیغات یا تغییرات موجود در برنامه توضیحی نداده است و مشخص نیست که آیا گوگل عمداً برند جدید را معرفی کرده است یا کسی از این روش برای اهداف دیگری استفاده کرده است. برنامه Phone چند ماه پیش نام خود را تغییر داد ، اما گوگل به دلیل عدم پیروی از تصمیم خود شناخته شده است. با این حال ، تغییر رنگ برنامه های ارتباطی گوگل فقط یک مسئله زمان است.