Google Play محلی است که اکثر کاربران برنامه ها و بازی های مورد نیاز خود را دریافت می کنند ، اما علاوه بر Google Play ، تلفن های سامسونگ از فروشگاه خود سامسونگ یعنی فروشگاه گلکسی نیز استفاده می کنند. اکنون کره ای ها با طراحی مجدد این فروشگاه نرم افزاری در تلاشند نشان دهند که تمرکز ویژه ای بر بازی دارند.

در ابتدای سال 2019 ، سامسونگ رنگ و بوی جدیدی به فروشگاه خود داد ، اما از آن تاریخ می توان گفت که تقریباً یک سال است که فروشگاه خود را لمس نکرده است. حالا بعد از یک سال با طراحی آبرنگ خوب مغازه اش نشان داده که تمرکز ویژه ای روی بازی دارد. در طراحی جدید ، سامسونگ بازی های موجود در ارکان اصلی و همچنین نکات شخصی سازی را برای کاربران برجسته کرده است. برای رفتن به بخش برنامه ها ، کاربر باید روی برگه برنامه ها ضربه بزند ، و این اتفاق می افتد هنگام باز کردن فروشگاه Galaxy ، به طور پیش فرض در هنگام قرار گرفتن در برگه بازی ها است.

سامسونگ فروشگاه گلکسی را برای طرفداران سرسخت و همچنین کاربران معمولی راه اندازی کرده است تا کاربران بتوانند از یک تجربه هیجان انگیز بازی لذت ببرند و از مزایای بی نظیر Galaxy بهره مند شوند. فروشگاه گلکسی به شما کمک می کند با انتخاب بهترین بازی ها و هدایا ، بیشتر و بیشتر بازی کنید.

خواه قمار راهی برای آرامش ، به چالش کشیدن خود و یا امتحان شانس خود باشد ، Galaxy Store یک فروشگاه باز است که برای کاوش ، کشف و انجام بازی های مورد علاقه شما طراحی شده است. به علاوه ، وقتی از طریق فروشگاه گلکسی بازی می کنید ، می توانید به بازی ها ، جوایز و مزایای اختصاصی فروشگاه گلکسی دسترسی پیدا کنید. برای استفاده بهتر و بیشتر می توانید از نکات بازی و کارشناسان آن نیز استفاده کنید.

قابل ذکر است که سامسونگ تلاش زیادی می کند تا Fortnite را به نمایش بگذارد. در حالی که Xbox GamePas و عناوین مهم دیگر در فروشگاه گلکسی موجود است ، تمرکز بر روی Fortnite است. ظاهراً فقط فروشگاه Galaxy Fortnite دارد و هیچ فروشگاه دیگری این عنوان را ندارد.