اگر هنگام باز کردن برنامه ها با تأخیرهای طولانی روبرو هستید یا به طور کلی نمی توانید برنامه های Mac را باز کنید ، این می تواند به دلیل مشکلات سرویس اپل باشد. در اینجا چند روش برای رفع این مشکل آورده شده است.

اپل در وب سایت خود متذکر شده است که کاربران ممکن است هنگام استفاده از خدمات این شرکت با مشکل روبرو شوند. گزارش هایی دریافت شده است که هنگام اتصال به اینترنت یا باز کردن برنامه ها ، تأثیر می گذارد.

سلام به کاربران اپل ، اگر در حال حاضر با تاخیر در هنگام راه اندازی برنامه ها در Mac مواجه هستید ، من اعلانی از Little Snitch دریافت کردم. با اتصال به https://t.co/FzIGwbGRan می توانید با خیال راحت به اینترنت متصل شوید زیرا OCSP یک مسئله سطحی است.

یک کاربر تجربه خود را در صفحات گفتگو به شرح زیر شرح داد:

این عجیب ترین مشکل است. وقتی Wi-Fi روشن است ، سرعت برنامه بسیار کند است. من در مورد سرعت اینترنت صحبت نمی کنم ، اشکالی ندارد. اما وقتی برنامه ها را باز می کنم کندی زیادی پیدا می کنم ، برنامه ها قبل از بارگیری 10 دقیقه بارگیری می شوند.

با خاموش شدن Wi-Fi ، همه چیز به حالت عادی برمی گردد. قطع اتصال اینترنت اکنون به کاربران امکان می دهد تا درمورد این مسئله کار کنند.