شایعه شده است که برند فنلاندی ‌Ham‌d گل Global در حال آماده سازی برگزاری مراسمی است که به زودی از گوشی هوشمند جدید خود رونمایی خواهد کرد. با این حال ، اکنون گزارشی در وب سایت NokiaPowerUser منتشر شده است که این رویداد را به اواخر دسامبر موکول می کند. علاوه بر این ، شایعاتی مبنی بر عدم استفاده نوکیا 9.3 Pureview از چیپ ست پرچمدار اسنپدراگون 865 وجود دارد.

براساس گزارش ها ، مشخص نیست که چرا عرضه این گوشی به تعویق افتاد. بعلاوه ، ما نمی دانیم که در رویدادهای آینده قطعاً شاهد عرضه نوکیا 9.3 و نوکیا 6.3 خواهیم بود یا خیر. با این حال گفته می شود که عرضه نوکیا 7.3 در این مراسم قطعی است.

نوکیا 9.3 PureVio جانشین نوکیا 9 PureView خواهد بود که اولین تلفن همراه جهان با پنج دوربین است. نوکیا 9.3 قرار بود اوایل سال جاری روانه بازار شود ، اما به دلایل مختلف ، بارها عرضه آن را به تعویق انداخت. شایعات حاکی از آن است که نوکیا 9.3 در اواخر سال 2020 به بازار عرضه می شود و اکنون انتظار می رود این گوشی به اسنپدراگون 865 مجهز شود.

اما اکنون ، حساب Nokia_anew توییتر معروف به افشای منبع اخبار نوکیا اعلام کرده است که بعید به نظر می رسد Snapdragon 865 را در نوکیا 9.3 ببینیم. بنابراین مشخص نیست که این گوشی از اسنپدراگون 875 استفاده می کند یا از نسخه قدیمی آن (مانند اسنپدراگون 855 پلاس) استفاده می کند ، بنابراین قیمت دستگاه پایین تر خواهد بود.

در مورد نوکیا 7.3 نیز گفته می شود که این دستگاه از نمایشگری با نرخ تازه سازی 90 یا 120 هرتز و چیپست اسنپدراگون 690 برخوردار خواهد بود. برای نوکیا 6.3 می توانید از اسنپدراگون 670 یا 675 استفاده کنید و از یک دوربین چهار لنز مجهز به لنزهای مارک زایس استفاده کنید.