بسیاری از کاربران Ubisoft و Reddit مشکلات مکرر دسترسی به پس انداز خود را در این دو بازی اصلی گزارش می دهند. این خطا به گونه ای نمایش داده می شود که کاربران هنگام بارگذاری بازی با خطای داده روبرو می شوند و این باعث از بین رفتن بیشتر پیشرفت هایی می شود که در طول تاریخ بازی انجام داده اید. این فقط یک مسئله پلتفرم نیست ، هم در Xbox و هم در PlayStation دیده می شود و شبیه نسخه PC است.
بیشتر کاربران حدس می زنند که ذخیره سازهای ابری Ubisoft دلیل این مشکل باشد ، اگرچه برخی دیگر از کاربران انجمن GameSpot در این مورد تردید دارند.


این مشکل چند روز پیش ظاهر شد ، اما هنوز اطلاعاتی در مورد دامنه آن وجود ندارد. این خطا مشکلات زیادی را برای کسانی که با آن روبرو شده اند ایجاد کرده است ، زیرا اگر کاربر با آن روبرو شود انگیزه وی برای تکرار مراحل کاهش می یابد. این اولین بار نیست که بازی های Ubisoft در هنگام راه اندازی با مشکلاتی روبرو می شوند و این می تواند برای یک شرکت بزرگ بازی سازی مشکل ساز شود و لازم به ذکر است که لشکرهای Assassin’s Creed Valhalla و Watch Dogs از مورد انتظارترین و اصلی ترین بازی ها در دو کنسول پلی استیشن هستند.