گوشی های جدید سری OnePlus Rolling ، یعنی N10 5G و N100 ، جدیدترین محصولات عرضه شده توسط این برند هستند. اگرچه این دستگاه ها گوشی های خیلی بدی نیستند ، اما با توجه به محصولات وان پلاس از اهمیت بالایی برخوردار نیستند. اکنون وان پلاس تایید کرده است که فقط N10 و N100 را به اندروید 11 ارتقا می دهد.

این تلفن های هوشمند مجهز به اندروید 10 هستند و بدیهی است که نسخه بعدی اندروید را دریافت می کنند. اما اکنون نباید انتظار داشته باشیم که نسخه بزرگ دیگری از اندروید را برای این دو گوشی منتشر کنیم. وان پلاس در بیانیه خود گفت:

N10 5G و N100 نورد به جدیدترین نسخه به روز شده اندروید مجهز هستند و می توانند تا دو سال به روزرسانی های امنیتی را دریافت کنند. رویه های این دو دستگاه مطابق با استانداردهای بازار برای گروه تلفن های مقرون به صرفه است. مثل همیشه ، ما به نظرات کاربران گوش خواهیم داد و به دنبال راه هایی برای بهبود تجربه نرم افزار در همه دستگاه های OnePlus خواهیم بود.

این شرکت اقدام به انتشار به روزرسانی های نرم افزاری مناسب کرده است. مارک OnePlus دارای یک پایگاه فعال کاربر است که می تواند داوطلبانه در برنامه eta شرکت کند و ویژگی های جدید Shell این شرکت را آزمایش کند. با این حال ، اکنون با اعلام این خبر ، برخی از طرفداران OnePlus که به دلیل پشتیبانی طولانی مدت از این نرم افزار ، طرفدار این نرم افزار شده اند ، ممکن است در انتخاب خود تردید داشته باشند.