دیروز شاهد به روزرسانی جدیدی از نرم افزار Twitter بودیم که پشتیبانی از ig Head ، آخرین نسخه Mac OS و پردازنده اختصاصی Apple M1 را اضافه کرد. به این ترتیب ، خریداران Mac جدید یا کاربرانی که Macook Air ، Macook Pro ، iMac ، Mac Mini یا MacPro خود را به دستگاه های دیگر Mac OS ig OS ارتقا می دهند می توانند به راحتی از این نرم افزار استفاده کنند.

اگر تا به حال کاربر نسخه آزمایشی سیستم عامل ig Sur بوده اید ، می دانید که نرم افزار Twitter با خطاهای زیادی در محیط پلتفرم روبرو شده است و در برخی موارد کاربران را با مشکل روبرو کرده است. اما با انتشار به روزرسانی جدید و پس از بروزرسانی ، همه این مشکلات برطرف شده و نرم افزار توییتر به بهترین شکل در اختیار شما قرار می گیرد.

زبان طراحی نرم افزار توییتر نیز تغییر یافته است تا هنگام استفاده در محیط سیستم عامل ig Head بیشتر به چشم بیاید. نماد نرم افزار نیز در نوار بارانداز تغییر کرده و با دیگر نمادهای سیستم عامل Mac OS ig Head هماهنگ شده است که مربوط به خم شدن بیشتر گوشه ها است.

در آخر ، باید بگوییم که نرم افزار توییتر برای پردازنده اختصاصی جدید M1 اپل کاملاً بهینه شده است. این بدان معناست که نرم افزار توییتر بدون نیاز به مبدل های Rosetta می تواند بومی در این محیط اجرا شود. پردازنده های 13 اینچی Macook Air ، 13 اینچی Macook Pro و پردازنده جدید Mac mini M1 جدید در اواخر این هفته در دسترس خواهند بود که زمان مناسبی را برای به روزرسانی جدید نرم افزار توییتر تعیین می کند.

کاربران با دستگاه های مبتنی بر سیستم عامل Mac می توانند نرم افزار Twitter را به صورت رایگان از Mac App Store بارگیری کنند و آن را روی Macook Air ، Macook Pro ، Mac Mini ، iMac یا Mac Pro خود نصب کنند.