اولین نسخه های بتا iOS 14.3 و iPad OS 14.3 مدتی است که در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته است و شب گذشته شاهد انتشار نسخه بتا دوم این سیستم عامل ها بودیم. توسعه دهندگان و برنامه نویسان با استفاده از اولین نسخه ی نمایشی می توانند آیفون یا آیپد خود را به این نسخه ی نمایشی ارتقا دهند و با دنبال کردن مسیر زیر برنامه های خود را تطبیق دهند

Settings> General> Software Update

در نسخه آزمایشی دوم iOS 14.3 ، علاوه بر iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max ، ویژگی ApplePro RAW را نیز مشاهده می کنیم. اپل در رونمایی از خانواده آیفون 12 و معرفی نسخه های Pro تأکید زیادی بر ویژگی Pro Raw خود کرد و با انتشار به روزرسانی iOS 14.3 ، این ویژگی در دسترس کاربران هر دو محصول قرار خواهد گرفت.

مقدار این به روزرسانی در مقایسه با نسخه قبلی بسیار ناچیز است و انجام آن مدتی طول خواهد کشید. فقط مطمئن شوید که iPhone یا iPad شما به اینترنت پرسرعت متصل است.

IOS 14.3 و iPad iOS 14.3 یک بروزرسانی اساسی برای برخی از کاربران است. زیرا علاوه بر پشتیبانی از Pro RAW ، قابلیت اتصال پلی استیشن 5 به کنترل کننده دو زمین نیز در اختیار کاربران قرار دارد. بنابراین اگر شما یکی از گیمرهای موبایل هستید ، قطعاً بیشترین بهره را از این به روزرسانی خواهید برد.

همچنین برخی از ویژگی های دیگر مانند موتور جستجوی جدید به نام Ecocia و دسته جدید به نام Cardio Fitness را در برنامه Health می بینیم. چندین اشکال گزارش شده توسط کاربران و اشکالات سیستم عامل نیز در این نسخه برطرف شده است که مطمئناً تا زمان انتشار نسخه عمومی این دو سیستم عامل افزایش خواهد یافت.

اگر در مورد تاریخ عرضه iOS 14.3 و iPadOS 14.3 س questionsالی دارید ، باید بگوییم که برخی از تحلیلگران تاریخ انتشار هر دو سیستم عامل را در ماه دسامبر اعلام کرده اند. اما باید منتظر ماند و دید کوپرتینو چه سابقه ای را در نظر گرفته است.

اگر شما یکی از توسعه دهندگان و افرادی هستید که از نسخه های آزمایشی استفاده می کنید ، لطفاً تجربه خود را در مورد به روزرسانی به نسخه آزمایشی دوم iOS 14.3 و ویژگی های اضافه شده به آن با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید.