گزارش های جدید از تولید کنندگان حاکی از آن است که اپل وارد مرحله دوم تولید نمونه های اولیه شیشه هوشمند شده است و شایعات منتشر شده در این سال (2021) شنیده می شود.

اخیراً آقای چی چی کو ، تحلیلگر مشهور اپل ، به یاد آورد که عینک های هوشمند با نام Apple Glass در سال 2021 عرضه می شود. نوآوری های جدید تولیدکنندگان نشان می دهد که مرحله اولیه تولید گلس اپل به پایان رسیده و این محصول وارد مرحله دوم طراحی شده است.

گزارش جدید در مصاحبه با منبع خبری دیجی تایمز و برخی از تولیدکنندگان صنعت ارائه شده است:

به نظر می رسد کوپرتینویی ها مرحله دوم تولید شیشه هوشمند اپل را آغاز کرده اند.

جزئیات مرحله دوم هنوز مشخص نشده است و هنوز مشخص نیست که اپل چند مرحله هوشمند تولید می کند. اما چنین اخباری نشان می دهد که ما کم کم به روز افتتاحیه Apple Glass نزدیک می شویم.

به گفته Qi-kun ، برای من غیرمعمول نیست که بدانم عینک هوشمند اپل از اوایل سال 2022 منتشر می شود. اما طبق آخرین گزارش وی ، مهندسان و طراحان اپل با دستیابی به فناوری ها و فن آوری های جدید روند طراحی را بهبود بخشیده اند و ما می توانیم منتظر راه اندازی آن در سال جاری (2021) باشیم.

آقای جان پرزر ، یکی دیگر از چهره های شناخته شده در زمینه اسرار شرکت های فعال در زمینه فناوری علاوه بر اعلام روز افتتاح ، ارزش این محصول را نیز نشان داد. به گفته وی ، اپل گلس در مارس-ژوئن سال جاری با قیمت 499 دلار به دنیای فناوری معرفی می شود. این قیمت برای اپل گلس بدون لنز طبی و قاب پلاستیکی در دسترس نیست.