در اوایل سال جاری ، شرکت چینی Oppo پرچمدار فعلی خود ، Oppo Find X2 را منتشر کرد. این تلفن هوشمند از صفحه نمایش 120 هرتز و پردازنده اسنپدراگون 865 استفاده می کند.اما اکنون اخباری در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد جانشین این گوشی آماده ورود به رقابت است.
تصویری در فضای اجتماعی وبئو منتشر شده است که اطلاعات جالبی در مورد پرچمدار آینده اوپو در اختیار ما قرار می دهد. توزیع کننده این شایعه ادعا می کند که گوشی جدید اوپو دارای صفحه نمایش 3k و سرعت تازه سازی بسیار بالا خواهد بود.
این گوشی توسط پردازنده اسنپدراگون 875 تغذیه خواهد شد.این پردازنده هنوز رونمایی نشده است اما به زودی معرفی خواهد شد. به احتمال زیاد این پردازنده را در بسیاری از پرچمداران سال نو میلادی شاهد خواهیم بود.
علاوه بر این مشخص شد که این گوشی از فناوری جدیدی در زمینه دوربین استفاده می کند. گزارش شده است که اوپو سیستم جدیدی با دوربین دوگانه را آزمایش کرده است که از دو سنسور به عنوان دوربین اصلی بهره می برد. این سنسورها توسط سونی تولید می شوند و IMX7xx نامیده می شوند. از قابلیت های این سنسور می توان به تعداد زیادی پیکسل و CMOS اشاره کرد.
این خبر همچنین می گوید که این گوشی از فناوری شارژ سریع Super Flash استفاده می کند. این فناوری احتمالاً 65 وات شارژ خواهد شد ، اگرچه OPPO چند ماه پیش فناوری Super Flash 125 وات را معرفی کرد.
پیش از این ، Liu o ، معاون Oppo ، گفت كه نسل بعدی سری Oppo Find در سه ماهه اول سال 2021 به بازار عرضه می شود. این به این معنی است که گوشی جدید اوپو بین ژانویه و مارس منتشر خواهد شد.