صاحب برنامه TikTok اخیراً اعلام کرده است که ویژگی “تطابق خانوادگی” که اوایل سال جاری راه اندازی شده محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. به این ترتیب ، والدین می توانند حساب های خود را به حساب فرزندان خود متصل کنند ، نظارت بیشتری بر فعالیت های خود اعمال کنند و از ابزارهای جدید برای تعیین دامنه فعالیت های خود در سیستم عامل استفاده کنند.

از جمله ویژگی های جدید تیک تک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جستجو: با استفاده از این عملکرد ، والدین می توانند تصمیم بگیرند که کودکان خود می توانند محتوایی را جستجو کنند ، از جمله محتوا ، کاربران ، هشتگ ها یا فایل های صوتی.
مدیریت زمان صفحه نمایش: می توانید مدت زمان والدین را با استفاده از برنامه Tic Tac تنظیم کنید
حالت محدود: می توانید آنچه را که در فید نمایش داده می شود محدود کنید
نظر: مشخص کنید چه کسی می تواند در مورد پست فرزند خود نظر بدهد.
قابلیت کشف: قابلیت انتشار یا حساب های خصوصی کودک
فیلم های دلخواه: امکان مشاهده پست های مورد پسند دیگران را فعال یا غیرفعال کنید

علاوه بر این ، زیرا افراد زیر 16 سال نمی توانند از پیام های مستقیم استفاده كنند ، اما افراد 17 سال به بالا نیز می توانند توسط والدین خود در این منطقه كنترل شوند ، بنابراین افرادی كه می توانند مستقیماً پیام ارسال كنند محدود می شوند.

نظر: افرادی را که می توانند در مورد پست های فرزندان شما نظر دهند مشخص کنید.
قابلیت مشاهده: امکان انتشار یک حساب کاربری خصوصی کودک
ویدیوهایی که دوست دارم – امکان فعال یا غیرفعال کردن ویژگی مشاهده پست هایی که افراد دیگر دوست دارند

همچنین ، از آنجا که افراد زیر 16 سال نمی توانند از پیام های مستقیم استفاده کنند ، اما افراد بالای 17 سال نیز می توانند توسط والدین خود در این منطقه کنترل شوند ، و افرادی که می توانند آنها را به طور مستقیم ارسال کنند از این طریق محدود هستند. خواهد بود.

در مقاله ای که در وب سایت تیک تاک منتشر شده است ، اشاره شده است که والدین در هر خانواده با فرزندان خود متفاوت رفتار می کنند. برخی از آنها فقط هنگام شروع کار با تیک زدن فرزندان خود را محدود می کنند ، در حالی که دیگران می خواهند این ارتباط را همیشه با حساب فرزندان خود حفظ کنند. حتی اگر مطابقت خانوادگی غیرفعال باشد ، افراد مختلف می توانند این ویژگی ها را در حساب های شخصی خود تنظیم کنند. براساس تصمیم والدین و فرزندان ، ویژگی “تطبیق خانواده” می تواند به خانواده ها کمک کند که رابطه مستحکم تری را تجربه کنند و در سیستم عامل ایمن بمانند.

افراد زیر 13 سال می توانند از TikTok برای کاربران جوان استفاده کنند. به این ترتیب ، آنها می توانند فیلم های خلاقانه یا آموزشی بسازند ، اما نمی توانند ویدیوها را با دیگران به اشتراک بگذارند ، در مورد پست های دیگران نظر دهند ، برای کاربران دیگر پیام ارسال کنند و نمایه های آنها را مشاهده کنند. این ویژگی به آنها امکان می دهد فیلم های خلاقانه خود را از این طریق بسازند و خود را برای ورود به سن 14 سالگی آماده کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند.

همانطور که مشاهده می کنید ، دولت ترامپ به دلیل نگرانی در مورد ارسال اطلاعات از کاربران آمریکایی به چین ، خواستار تحریم و ممنوعیت استفاده از علامت های کنه شده است. اما قبل از تحریم ، دونالد ترامپ به توسعه دهندگان اپلیکیشن فرصت داد تا با شرکت های آمریکایی قرارداد امضا کنند تا از خطر تحریم ها جلوگیری کنند. آنچه در ماه سپتامبر اتفاق افتاد ، اوراکل و وال مارت قراردادی را برای ثبت شریک تجاری خود ، توسعه دهنده برنامه TikTok yteDance ، امضا کردند.

طبق CS ، این برنامه حدود 100 میلیون کاربر در ایالات متحده و سراسر جهان دارد و تعداد نصب آن از 2.5 میلیارد نفر گذشته است.