روز گذشته ، گوشی هوشمند OnePlus 9 Pro در بنچمارک Geek ench پیدا شد. بنابراین ، متوجه شدیم که این محصول از پردازنده Snapdragon 875 با هشت گیگابایت رم استفاده می کند. این تلفن هوشمند با شماره ساخت LE2117 همراه بود و این محصول شب گذشته در Geek ench مرتبط با شماره ساخت LE2113 دیده شد.

در این لیست می بینیم که وان پلاس 9 به پردازنده اسنپدراگون 875 با هشت گیگابایت رم نیز مجهز است و به طور پیش فرض با سیستم عامل اندروید 11 همراه است. این محصول توانست در مدل های تک هسته ای و چند هسته ای امتیازات 1115 و 3483 را بدست آورد که در مقایسه با نتیجه نهایی برند OnePlus 9 Pro در عملکرد تک هسته ای کمی پایین تر است اما رکورد خوبی را به ثبت رسانده است از نظر عملکرد چند هسته ای. است. بد نیست بدانید که OnePlus 9 Pro در مدل های تک هسته ای و چند هسته ای امتیازات 1122 و 2733 را کسب می کند. البته مثل همیشه بد نیست بدانید که این آزمایشات توسط نمونه اولیه این محصولات انجام می شود و بنابراین ، باید آنها را با کمی فروتنی در نظر بگیریم.

طبق شایعات ، انتظار می رود OnePlus 9 و مدل Pro آن در مارس سال جدید (2021) به طور رسمی از دنیای فناوری به بازار عرضه شوند. همچنین پیش بینی می شود هر دو محصول تحت قراردادهایی با چندین شرکت بزرگ ، Verizon و T-Mobile در ایالات متحده در دسترس باشند.