اگرچه هواوی در حال حاضر با چالش های مختلفی روبرو است ، این شرکت همچنان به کار خود ادامه می دهد تا سرزندگی تجارت تلفن های هوشمند خود را حفظ کند. طبق آخرین شایعات ، چند گوشی جدید این برند طی چند ماه آینده روانه بازار می شود. از جمله این محصولات می توان به سری Nova 8 و Honor V40 اشاره کرد.

در گزارش جدید ایستگاه تلویزیونی چین به نام RODENT950 ، بخشی از مشخصات سری Honor V40 را مشاهده کردیم. اگر تاریخچه عملکرد هواوی در سال های اخیر به عنوان استاندارد در نظر گرفته شود ، این برند تلفن همراه جدیدی را با Honor در ماه دسامبر راه اندازی می کند. طبق نقشه های درز شده ماژول های دوربین این دو تلفن ، به وضوح هر دو دستگاه از یک دوربین اصلی با عملکرد pan-tilt و چندین لنز کمکی استفاده می کنند.

سری Nova 8 ممکن است شامل دو عضو باشد ، یعنی Nova 8 و Nova 8 Pro. هر دو دستگاه دارای نمایشگرهای OLED با دوربین های سلفی اسلات هستند. علاوه بر این ، باید منتظر پشتیبانی از نرخ تازه سازی 120 هرتز باشیم ، که به استاندارد جدید بسیاری از تلفن های اندرویدی تبدیل شده است.

اگر شرایط عادی باشد ، سری Nova 8 ممکن است به پردازنده های Kirin 9000 مجهز باشد ، اما به دلیل مشکلات هواوی در تولید تراشه های Kirin جدید ، برخی از رسانه ها معتقدند که این سری از Kirin 990 استفاده خواهد کرد.

در مورد سری Honor V40 ، شاید باید منتظر سه عضو V40 ، V40 Pro و V40 Pro Plus باشیم. حداقل یکی از این مدل ها به نمایشگر 6.72 اینچی با دوربین سلفی دو سوراخ و وضوح + FHD مجهز خواهد شد. این مانیتور از نرخ تازه سازی 120 هرتز استفاده می کند.

در صورت صحت این گزارش ، Honor V40 Pro Plus با نرخ تازه سازی 120 هرتز به اولین تلفن همراه این برند تبدیل خواهد شد. Honor V40 و V40 Pro همچنین ممکن است از نرخ تازه سازی 90 هرتز پشتیبانی کرده و دارای اندازه 1000+ باشد. همچنین انتظار داریم شارژ سریع 66 وات و شارژ بی سیم 40 واتی را در این گوشی ها شاهد باشیم.