خانواده آیفون 12 مدتی است به طور رسمی معرفی شده و دو مورد از آنها به دست خریداران رسیده است و دو مدل دیگر از جمعه گذشته در وب سایت اپل پیش فروش شده است. در گزارش جدیدی که توسط Loup Ventures و آژانس خبری Apple Insider منتشر شد ، آیفون 12 پرو با اقتدار کامل توانست از نظر فروش آیفون 12 را پشت سر بگذارد. این اتفاق درست قبل از عرضه آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس رخ داده است.

جین مونستر و دیوید استوکمن نوشته اند که آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس به محض ورود به بازار این معادلات را بر هم می زنند. اما اکنون آیفون 12 پرو محبوب ترین عضو خانواده آیفون 12 است و آبی اقیانوس آرام نیز به عنوان محبوب ترین رنگ در بین خریداران شناخته می شود.

البته این دو فرد ذکر شده معتقدند که فروش آیفون 12 پرو مکس پس از عرضه به بالاترین سطح خود خواهد رسید و کاملاً آماده رقابت با نسخه Pro این سری است. آنها همچنین معتقدند که رنگ آبی اقیانوس آرام اعتبار و ارزش آن را در این زمینه افزایش می دهد و با عرضه آیفون 12 پرو مکس ، فروش محصولات اپل با این رنگ بیش از پیش افزایش می یابد.

 

پیش فروش آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس از 6 نوامبر مصادف با 16 آبان آغاز شد و از 13 نوامبر مصادف با 23 آبان در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. باید منتظر ماند و دید این دو محصول چه زمانی وارد کشور عزیزمان می شود و پس از آن ، با توجه به قیمت بالایی که برای نسخه Pro Max این خانواده در نظر گرفته شده است ، کاربران چگونه از آن استقبال می کنند.