همانطور که مشاهده می کنید ، رویداد One More Thing اپل به طور رسمی در تاریخ 10 و 20 نوامبر برگزار شد و از Macook Pro 13 اینچی ، Macook Air 13 اینچی و Mac mini جدید با پردازنده اختصاصی جدید Apple خبر داد. من کردم. به ما M1 می گفتند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، تراشه Apple M1 که به طور کامل توسط مهندسان اپل برای Mac طراحی شده است ، از GPU های خارجی پشتیبانی نمی کند و از این نظر با این محدودیت ها روبرو است. با این حال ، رسانه های خبری امروز محدودیت دیگری را برای این محصولات جدید برداشته اند.

مک بوک پرو 13 اینچی ، مک بوک ایر 13 اینچی و مک مینی جدید که با پردازنده M1 عرضه می شوند به طور پیش فرض با 8 گیگابایت رم ارائه می شوند و به کاربران اجازه می دهد در صورت نیاز 200 دلار اضافه کنند. به 16 گیگابایت ارتقا دهید. با این حال ، این گزینه بهترین ارتقاgrade ممکن است و نه چیزی بیشتر. بد نیست بدانید که Macook Pro و Macook Air با پردازنده های Intel می توانند به 32 گیگابایت RAM ارتقا یابند.

بنابراین ، کاربرانی که در حال حاضر دستگاه هایی با پردازنده های M1 خریداری می کنند نمی توانند بیش از 16 گیگابایت رم را ارتقا دهند و با چنین محدودیت هایی روبرو هستند. وقتی به Macook Pro 13 اینچی ، Macook Air 13 اینچی یا Mac mini جدید با پردازنده M1 فکر می کنید ، کارشناسانی که می خواهند روی دستگاه های خود سخت کار کنند نیز قبل از تصمیم به خرید چنین محدودیت هایی را در نظر می گیرند. انجام دادن. آیا این محصولات باید منتظر بمانند پردازنده های اختصاصی نسل 2 اپل حافظه RAM خود را ارتقا دهند یا منتظر بمانند تا دستگاه هایی که در آینده با پردازنده M1 ارسال می شوند و به کاربران اجازه می دهند بیش از 16 گیگابایت RAM داشته باشند؟.