مدت هاست که شایعاتی مبنی بر توقف تولید محصولات سری Samsung Note در رسانه ها وجود دارد و بنابراین آنها قصد دارند قلم S را به محصولات دیگر خود مانند سری S و Galaxy نیز تعمیم دهند.

بر اساس Aju News ، بدیهی است که سامسونگ نمی تواند از S Pen در Galaxy Z Fold 3 پشتیبانی کند. آنها باید با یک شرکت جدید مذاکره کنند و نسل جدیدی از شیشه های UTG یا فوق العاده باریک را طراحی و تولید کنند. زیرا شیشه ای که در حال حاضر در Galaxy Z Fold 2 استفاده می شود قادر به پشتیبانی از S Pen نیست.

طبق گزارشات کره جنوبی ، متأسفانه تغییر زبان طراحی در گلکسی Z Fold 2 از پلیمر شفاف به شیشه فوق العاده نازک این مشکل را حل نکرده است.برای پشتیبانی از S Pen ، مهندسان کره ای هنوز نیاز به نوآوری و پیشرفت دارند. شیشه آن را دوباره طراحی کنید. به این ترتیب ، قسمت نمایشگر سامسونگ با Dowoo Insys برای تولید شیشه فوق العاده باریک نسل دوم (UTG) همکاری خواهد کرد که این امر امکان حمایت از S Pen را برای محصولات انعطاف پذیر جدید برند کره ای افزایش می دهد.

تاکنون S Pen عملکرد بسیار خوبی داشته و کیفیت و کارایی آن از قلم معمولی موجود در بازار بالاتر است. به این ترتیب ما با یک قلم قدرتمند و کاربردی روبرو هستیم که می تواند کارهای مختلفی را انجام دهد.

به نظر نمی رسد ایده چنین تغییری جدید باشد. اما طراحی شیشه ای انعطاف پذیر که بتواند قلم را پشتیبانی کند و بسیار نازک باشد ، ایده ای ابتکاری است. موارد بسیاری وجود دارد که می تواند آزمایشات در این زمینه را بی اثر کند این بزرگترین مشکلی است که مهندسان سامسونگ با آن روبرو هستند.

در سال های اخیر ، مارک های کره ای ثابت کرده اند که محصولات بی فایده ای را به دنیای فناوری وارد نخواهند کرد. بنابراین ، اگر Galaxy Z Fold با پشتیبانی S Pen ارائه شود ، می توان مطمئن بود که سامسونگ نوآوری جدیدی را ارائه داده و می تواند تمام مشکلات پیش آمده را برطرف کند.

افزودن لایه جدید به نمایشگر به اندازه جایگزینی شیشه فوق العاده باریک این محصول دردسرساز است. سخت افزار باید آنقدر مقاوم باشد که هزاران بار باز و بسته شود ، از طرف دیگر باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد تا بتواند نیازهای کاربران را تأمین کند. Digitizer یا لایه جدیدی که برای پشتیبانی از قلم S Pen به Galaxy Z Fold 3 اضافه می شود ، نباید از شیشه ساخته شود. از آنجا که پلیمرها می توانند با S Pen نیز واکنش نشان دهند ، مهندسان کره ای می توانند از آن برای طراحی نمایشگرهای جدید استفاده کنند.

می توان دانست که این تیونر DJ از هر ماده ای در طراحی خود استفاده می کند ، اگر به زمین بیفتد ، گوشه ای از آن شکسته یا شکسته شود ، کاملاً خراب می شود و دیگر مسئولیتی در قبال عملکرد لمسی نخواهد داشت. همانطور که مشاهده می کنید ، افزودن پشتیبانی S Pen به قلم از لحاظ ظاهری ساده است ، اما در پشت صحنه بسیار دشوار و پیچیده است.

نباید فراموش کنیم که سامسونگ یک برند کاملاً حرفه ای در این زمینه است و سالهاست سری Note را تولید می کند. درست است که آنها با دشواری افزودن پشتیبانی S Pen به نمایشگرهای انعطاف پذیر و سری Galaxy Z Fold آشنا هستند ، بنابراین به نظر نمی رسد که این برای آنها اهمیتی داشته باشد. انتظار می رود که Galaxy Z Fold 3 در ژوئن سال آینده (2021) رسماً وارد صنعت فناوری شود. به این ترتیب ، آنها وقت زیادی برای آزمایش سخت افزار دارند و می توانند محصولات حرفه ای تولید کرده و در اختیار علاقه مندان قرار دهند.