کوالکام احتمالاً چیپست اسنپدراگون 875 را در هفته اول دسامبر منتشر خواهد کرد. اکنون سوت چینی شبکه اجتماعی Weibo اولین سری محصولات را اعلام کرده است که در آستانه ورود به بازار چین با این تراشه است. طبق پیام محرمانه ایستگاه گفتگوی دیجیتال ، Honor Snapdragon 875 از این محصول برخوردار نخواهد بود. این شرکت پس از ترک هواوی با مشکلات زیادی در زمینه فروش ، خدمات نرم افزاری و سایر جنبه های فعالیت خود روبرو شده است که باید ابتدا مورد بررسی قرار گیرد.

با این حساب ، اولین گروه تلفنی که با اسنپدراگون 875 وارد بازار چین می شود به شرح زیر است:

شیائومی به علاوه ردمی و کوسه سیاه
زندگی به علاوه iQOO
هولدینگ Oujia شامل Oppo ، Reelmi و OnePlus است

در میان محصولات این مارک ها اکنون شایعه شده است که برخی از آنها است. به عنوان مثال ، شیائومی احتمالاً اسنپدراگون 875 را در سری پرچم دار Mi 11 روانه بازار می کند. همانند سال گذشته ، این شرکت می تواند اولین مارکی باشد که از چیپست پرچمدار کوالکام استفاده می کند. با این حال ، شرکت هایی مانند Vivo ، iQOO ، Reelmi و Oppo نیز بیکار نخواهند نشست.

به گفته این منبع ، شرکت هایی که نمی توانند هنگام راه اندازی تلفن های همراه اسنپدراگون 875 وارد شوند ، آن را به ژانویه موکول می کنند. سری اوپو رنو 5 که اخیراً اعلام شده است ، احتمالاً از تراشه +1000 تراکم استفاده خواهد کرد ، اما انتظار داریم سری Oppo Find X3 با پرچمدار کوالکام روانه بازار شود. با این وجود محصولات سری OnePlus 9 احتمالاً تا اواسط مارس وارد بازار نمی شوند.

در هر صورت ، اگر می خواهیم بین این مارک ها نظم برقرار کنیم ، باید آنها را به صورت شیائومی ، ویوو و اوپو مرتب کنیم. Vivo معمولاً پرچمداران خود را در فوریه-مه معرفی می کند ، اما اطلاعات کمی در مورد رایلی ، iQOO ، lack Shark و Redmi در دست است.