اوپو قصد دارد کنفرانس فناوری آینده اوپو 2020 را در تاریخ 27 نوامبر در شنژن چین برگزار کند. این کنفرانس یک رویداد سالانه است که در آن Oppo آخرین دستاوردها ، ایده ها و نتایج فنی بخش تحقیق و توسعه خود را نشان می دهد.

پیش از این اعلام شده بود که امسال Oppo از سیستم FDF برای فیلم برداری عمودی ، مدیریت رنگی با لینک مستقیم و سه محصول مفهومی دیگر رونمایی خواهد کرد. این شرکت اکنون در صفحه رسمی خود در Weibo اعلام کرده است که عینک واقعیت افزوده آن نیز در تاریخ 18 نوامبر ارائه می شود. در پوستر ارسال شده از این دستگاه ، محصولی را می بینیم که تا حدی شبیه عینک های معمولی است و در هر لنز دوربین دارد. این ممکن است برای تشخیص واقعیت افزوده استفاده شود.

سال گذشته ، در همان رویداد ، اوپو اعلام کرد که وارد حوزه عینک واقعیت افزوده شده و اولین عینک خود را به نمایش گذاشته است. عینک های نسل اول این شرکت دارای چهار لنز است ، یکی برای اندازه گیری زمان پرواز ، دیگری برای عکاسی RG به عنوان سوژه و دیگری برای عکاسی از چشم ماهی.

گفته می شود که عینک های جدید Oppo AR مجهز به سنسورهای تشخیص عمق و آرایه های MIC محیطی هستند. از فن آوری موجبر نوری انکساری ، تعامل صوتی و صدای فراگیر سه بعدی پشتیبانی می کند. عینک های اوپو دارای یک میکروفون و دکمه های فیزیکی هستند که می توانند برای کنترل دستگاه استفاده شوند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Oppo ، چن مینگ یونگ یک بار گفت که این شرکت 50 میلیون یوان در طول سه سال صرف تحقیق و توسعه خواهد کرد و بر روی فناوری های جدید مانند 5G و 6G ، هوش مصنوعی ، واقعیت افزوده و داده های بزرگ تمرکز خواهد کرد. این شرکت همچنین قصد دارد فناوری های بیشتری را بر اساس سخت افزار ، مهندسی نرم افزار و قابلیت های سیستم توسعه دهد.