تریلر نمایش داده شده توسط Lenovo نشان دهنده یک سری جدید با هدف رقابت با سری جدید Redmi note 9 است. شیائومی سری جدید ردمی نوت 9 را در تاریخ 26 نوامبر در چین راه اندازی می کند. تریلر منتشر شده توسط لنوو در وب سایت webio بیشتر شبیه گوشه ای از سری Redmi note 9 است. Lenovo به احتمال زیاد یک سری گوشی های لیمویی روانه بازار می کند. یک سری تلفن های همراه با قیمت مناسب می توانند به رقبای سرسخت تلفن های همراه سری Redmi Note 9 تبدیل شوند. با این حال هنوز یک هفته تا عرضه سری Redmi note 9 در چین باقی مانده است.
در تریلر مشترک Lenovo در وب سایت Webio اطلاعات خاصی در مورد این سری جدید ارائه نشده است. با این حال ، در این تصویر می بینید که سه گوشی با حاشیه بسیار باریک وجود دارد و “6M در حال آمدن است” در پایین. در این پوستر یک برچسب نیز وجود دارد که به معنی “سه شمشیر زن کنار هم هستند” است.
شایان ذکر است که Lenovo این اقدام را پس از ارسال دعوتنامه Redmi به سری Redmi Note 9 در وب سایت انجام داده است. طراحی تریلر شبیه دعوت Redmi است اما تفاوت در وارونه بودن گوشی است.

لنوو هنوز برنامه خود را برای انتشار این مجموعه اعلام نکرده است. با این حال ، با توجه به تاریخ انتشار این تیزر ، می توانید انتظار داشته باشید که این شرکت رقابت برای سری Redmi note 9 را کاهش دهد.
انتظار می رود سری جدید گوشی های لنوو لیمو نامیده شود و در محدوده مقرون به صرفه برای جذب خریداران بیشتر ارائه شود. در سال های اخیر ، این شرکت تلفن های لیمو را به چین عرضه کرده است اما پس از مدتی تولید آن متوقف شده است.
اگر به آخرین اخبار توجه کنید ، ممکن است Lenovo نام Moto G9 Power را تغییر داده و آن را به عنوان بخشی از سری جدید خود معرفی کند. این تلفن با شماره مدل FCC ایالات متحده XT2091-8 ذکر شده است.
Moto G9 Power دیگری با شماره مدل XT2091-7 در وب سایت TENNA چین مشاهده شد که برخی از جزئیات این گوشی را فاش کرد. بر اساس این اطلاعات ، این گوشی صفحه نمایش 6.78 اینچی دارد و ظرفیت باتری آن 5640 میلی آمپر ساعت است. اما Moto G9 Power اصلی دارای صفحه نمایش 6.8 اینچی و باتری 6000 میلی آمپری است. این موارد نشان می دهد که تفاوت هایی بین این دو مدل وجود خواهد داشت.