از زمان معرفی هدست های بی سیم (TWS) به بازار یک سال می گذرد و اکنون زمان عرضه و عرضه محصولات جدید سامسونگ در این گروه پس از عرضه Galaxy uds Plus و Galaxy uds Live است. در سند جدید مشاهده شده در وب سایت 9to5Google ، سامسونگ نام Galaxy uds eyond را در 2 نوامبر و 12 نوامبر ثبت کرد.

اگرچه شرکت های حوزه فنی همیشه تعداد زیادی از محصولات با نام اختصاصی را در موسسات مربوطه ثبت می کنند ، برخی از آنها هرگز به صورت عمومی عرضه و فروخته نشده اند ، اما چون این محصول پس از بروز در مارک تجاری ثبت شده است ، بعید است که Galaxy uds به نام محصولات آینده سامسونگ تبدیل خواهد شد.

در سال 2020 ، با رونمایی از سری Galaxy S20 ، این شرکت کره جنوبی هدفون های بی سیم Galaxy uds Plus را نیز در زمینه فنی معرفی کرد. پس از مدتی ، شاهد بودیم که Galaxy uds Live همراه با سری Galaxy Note 20 به بازار عرضه شده است. از آنجا که شایعات زیادی در رسانه های خبری در مورد معرفی زود هنگام سری Galaxy S21 وجود دارد ، تعجب آور نیست که چنین اخباری حتی در این مورد منتشر شود و به واقعیت رنگ و بو تبدیل شود. ببخش

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد Galaxy uds eyond وجود ندارد ، فقط نام آن فاش شده است. اگر این محصول قصد داشته باشد مسیر توسعه Galaxy uds Plus را ادامه دهد ، به نظر می رسد زبان طراحی آن تغییری نخواهد کرد و به احتمال زیاد در همان سبک و به سبک لوبیا شکل به بازار عرضه و عرضه می شود.

سامسونگ در طراحی صدا و تولید هدفون بی سیم بالغ شده است. بنابراین ، باید منتظر بمانیم و ببینیم محصول جدید این برند کره ای چه تاثیری بر کاربران و طرفداران این اسباب بازی ها خواهد گذاشت.