آنر سرانجام آخرین دستبند هوشمند خود را معرفی کرد و این دستگاه نسبت به مدل سال گذشته تغییرات زیادی داشته است. Anerband 6 دارای صفحه نمایش 1.47 اینچی AMOLED با وضوح 194 در 368 پیکسل است و از شیشه 2.5 بعدی استفاده می کند. بنابراین ، عملا می توانیم آن را در گروهی از ساعت های هوشمند دسته بندی کنیم. بند جدید این شرکت نسبت به نسل قبلی گسترده تر و ضخیم تر است ، اگرچه به نظر می رسد چند میلی متر کوتاه تر باشد. سایر ویژگی های این دستگاه نسبت به گذشته تغییر چندانی نکرده است.

بخش 6 همچنین دارای قابلیت ردیابی ضربان قلب ، نظارت بر سطح اکسیژن خون ، نظارت بر وضعیت خواب و مدیریت سلامت زنان است. این دستبند می تواند به طور خودکار 10 فعالیت ورزشی مختلف را تشخیص دهد و تا عمق 50 متر در برابر آب مقاوم است. با اتصال به تلفن های هوشمند ، ip 6 قادر است اعلان ها و کنترل پخش موسیقی را برای شما فراهم کند.

علاوه بر این ، از طریق برنامه Honor می توانید هزینه تماشای بند 6 را تغییر دهید. عمر باتری این دستگاه حداکثر به 14 روز می رسد ، اما برای استفاده از حداکثر عمر باتری ، باید حالت صرفه جویی در انرژی را فعال کنید. ابعاد Honor and 6 43 در 25.4 در 11.45 میلی متر و وزن آن 18 گرم است.

دستبند جدید Honor 37 دلار قیمت دارد و اگر می خواهید مدل مجهز به NFC را دریافت کنید باید 43 دلار بپردازید. Anrband 6 در تاریخ 12 نوامبر در چین عرضه می شود و هیچ اطلاعاتی هنوز در مورد عرضه جهانی آن اعلام نشده است .