سامسونگ امروز با راه اندازی Galaxy Unpack از Galaxy uds Pro 199 دلاری رونمایی کرد. این دستگاه ارزان ترین کیسه هوای کیسه هوا است که توسط این فناوری بزرگ کره ای معرفی شده است. Galaxy uds Pro از طراحی خانگی Galaxy uds Plus استفاده می کند ، اما به نظر می رسد از Galaxy uds Live الهام گرفته شده است. این دستگاه به شکل لوبیا نیست اما سبک متالیک دارد و در واقع قاب شارژر آن شباهت زیادی به قاب شارژر Galaxy uds Live دارد. برنامه جدید Galaxy uds Live به این دستگاه کمک می کند تا ارتباط بین تلفن و گوش شما را کاهش دهد ، استفاده از آن را آسان تر کرده و احساس هوای گوش را کاهش دهد.

سامسونگ ادعا می کند که Galaxy uds Pro به لطف ووفر 11 میلی متری و توییتر 6.5 میلی متری آنها بهترین صدا را برای همه جیب های این شرکت به ارمغان می آورد. حذف نویز فعال (ANC) در نسل بعدی بهبود یافته و تمام صداها کاملاً حذف شده اند. سامسونگ همچنین در محیط صوتی جاده اصلاحاتی ایجاد کرده است و اجازه می دهد صدای اطراف شما تا 20 دسی بل تقویت شود. Galaxy uds Pro می تواند صدای شما را هنگام صحبت تشخیص داده و به طور خودکار محیط صدا را فعال کرده و به صدا گوش دهد.

به گفته این مرد کره ای ، Galaxy uds Pro همچنین بهترین بلندگو را در کیسه های هوا این شرکت دارد. هر تلفن دارای سه میکروفون و یک گیرنده ولوم است که در هنگام تماس ، به انتقال بهترین صدا کمک می کند. یکی از دستگاه های صوتی خارجی دارای “نسبت سیگنال به نویز” (SNR) بالا است که نویز پس زمینه را از بین می برد. علاوه بر این ، شرکت فناوری جدید Wind Shield Galaxy uds Pro را معرفی کرده است که باعث کاهش صدای باد در این محصول می شود.

این کیسه هوا دارای بخشی به نام Dolby Head Tracking است که بسیار شبیه قسمت Spatial Audio در Apple AirPad است. یعنی با ایجاد یک محیط صوتی سه طرفه ، کاربر می تواند با تکان دادن سر خود اصوات را از زوایای مختلف دریافت کند. ads Pro همچنین می تواند به طور خودکار بین تلفن های سامسونگ جابجا شود.

عمر باتری Galaxy uds مانند سایر جنگنده های پشتیبانی کننده از رونق صدا (ANC) است. سامسونگ ادعا می کند که دستگاه تا پنج ساعت موسیقی پخش می کند و به ANC اجازه می دهد و اگر ANC را خاموش کنید ، می توانید این زمان را به هشت ساعت افزایش دهید. علاوه بر این ، شارژر اضافه شده به ترتیب با یک کیف 13 و 20 ساعته ارائه می شود. Galaxy uds Pro از استاندارد IPX7 پشتیبانی می کند که استفاده از آن در هنگام ورزش را برای شما آسان می کند.

این محصول در رنگ های مشکی ، نقره ای و بنفش در دسترس است و از 17 ژانویه روانه بازار می شود.