طبق وب سایت News 4 San Antonio ، پلیس ایالت سن آنتونیو در تگزاس با کمک سرویس اورژانس اپل واچ توانست یک آدم ربا را پیدا کرده و او را نجات دهد.

در این پرونده ، پلیس شهر سان آنتونیو از دختری تماس تلفنی دریافت کرد که گفت مادرش را ربوده اند. او با استفاده از ساعت اپل خود با دخترش تماس گرفت و به او گفت كه او را ربود.

گزارش پلیس از این حادثه به شرح زیر است:

وقتی رسیدیم ، با دختری روبرو شدیم که گفت مادرش را ربوده اند. او شهادت داد که مادرش با آقای درگیر بوده است. آدالبرتو لونگوریا در بیرون آپارتمان ، و صدای گریه مادرش را شنید. این دختر گفت که گریه مادرش را از پارک شنیده است ، اما نمی دانسته به کجا منتقل شده است. حدود 10 تا 15 دقیقه پس از این حادثه ، مادر دختر از طریق اپل واچ با او تماس گرفت و اعلام کرد که آقای وی را ربوده است. در حالی که مکالمه بین آنها در جریان بود ، ناگهان ارتباط قطع شد.

پس از آن ، آنها از سرویس پینگ تلفن همراه اضطراری برای بررسی وضعیت Apple Watch استفاده کردند.

پلیس با استفاده از فناوری سعی در یافتن زن ربوده شده داشت. محل مقتول در هتل Hyatt Place واقع در بلوار East Sonterra اعلام شد. هنگامی که آنها وارد شدند ، زن ربوده شده را در پارک قفل شده یافتند. متاسفانه آقای صحنه جنایت لونگوریا.

خوشبختانه در مدت کوتاهی پلیس آمریکا توانست سارق را دستگیر کند.

در پایان ، بد نیست بدانید که Apple Watch ، اگر به آیفون نزدیک باشد ، می تواند جای خود را بگیرد و این گزینه را به افراد دیگر منتقل کند. همچنین ، اگر تلفن همراه خریداری کرده اید ، دیگر نیازی به آیفون ندارید و هر زمان اتصال شبکه وجود داشته باشد ، انجام عملیات ایستگاه ارتباط از راه دور آسان است.