امروزه کاربران رایانه در حال یافتن نیازهای جدیدی از انواع مختلف هستند که با ایجاد یک محیط مستقل و ارائه خدمات جدید می توان آنها را برآورده کرد. کاربر تا سال 2020 اکنون برای آن فعالیت ورزشی ، تماشای فیلم ، تمرین ، گوش دادن به موسیقی و سایر فعالیتها ابزار طراحی سفارشی خود را دارد.

به عنوان یک قاعده ، سازگاری و هماهنگی مناسب با همه این دستگاه ها می تواند تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود بخشد.

Huawei با داشتن سه ویژگی اصلی در محصول خانگی خود ، یکی از بهترین گزینه ها برای کاربران امروزی است. در ادامه با این سه ویژگی بیشتر آشنا می شویم.

ایمنی

امنیت در محصولات هواوی در دو دسته مختلف شرح داده شده است. امنیت سخت افزار و نرم افزار و امنیت ارتباطات. بد نیست این قسمت ها را با مثالی بیان کنید. ابزارهای امنیتی استفاده از اجزای اصلی و دستگاه هایی است که توانایی حفظ ایمنی کاربر را دارند.

به عنوان مثال ، دوربین های Huawei ، مانند Huawei Matebook 13 و Matebook D15 سری ، به گونه ای طراحی شده اند که در صورت عدم استفاده در بدنه قرار گرفته و اجزای بالقوه سو mis استفاده را بردارند ، یا دوربین موجود در گوشی پرچمدار Huawei به صورت قابل مشاهده است مشاهده افراد دیگر نسبت به صاحب تلفن ، و در صورت بروز چنین شرایطی ، کاربر اطلاعیه های مهم ، از جمله اطلاعات مالی را نمایش نمی دهد.

امنیت نرم افزار و اینترنت مسئله مهمی است که Huawei به دلیل خواص نرم افزاری مناسب و تعداد زیادی برنامه کاربردی ، آن را دنبال کرده است. به عنوان مثال ، دستگاه های Huawei برای جلوگیری از انتشار اطلاعات مهم مانند مالک عکس ، نقشه مکان و تاریخ عکس ، افزودنیهای عکس هایی را که ارسال می شوند و تصویر را قبل از ارسال حذف می کنند.

موضوع دسترسی به قسمت های مختلف تلفن مانند دوربین ها ، مخاطبین و نقاط دسترسی نیز برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است. در این راستا ، هواوی با انتخاب نحوه استفاده از یک جز a ، مگر اینکه برنامه کاربردی باز نباشد ، امنیت کاربران را افزایش داده است. این برنامه ای است که شما ممکن است ماهانه یک بار بدون اجازه دادن به ادامه ورود به ویژگی های منظم تلفن مانند موقعیت یاب ، از آن استفاده کنید.

همچنین می تواند پرونده های حساس را به قسمت خاصی از دستگاه های Huawei مانند پشتیبان ، که با رمز عبوری که باز می کنید ، پیوست کند. برای این نرم افزار امنیتی ، می توانید قفل اثر انگشت و شکل ظاهری آن را نیز قرار دهید تا از امنیت پرونده تا حد ممکن مطمئن شوید.

ارتباطات گنجانده شده است

ارتباط خوب ، کارآمد و آسان یکی از ارکان استراتژی طولانی مدت هواوی به نام N + 8 + 1 است که در دو بخش نشان داده شده است. یکی در مورد دستگاه های خانواده هواوی ، که با کمک Huawei Share دارایی های اصلی آن هستند ، و چندین محصول Huawei را قادر می سازد به یکی متصل شوند.

اگر هنگام نوشتن بخش مهمی از مقاله به تصویر تلفن خود نیاز دارید ، دیگر نیازی به یافتن سیم و دستگاه های اتصال تلفن روی لپ تاپ یا استفاده از ارتباطات عمومی و بارگیری و تنظیم مشکلات نخواهید داشت. فقط کافیست تلفن خود را به لپ تاپ نزدیک کنید تا دو دستگاه به یکدیگر متصل شده و مستقیماً به پرونده های تلفن دسترسی داشته باشید ، صفحه نمایش آن را مشاهده کرده و از قابلیت های آن به عنوان دوربین استفاده کنید.

در سطح بالاتر ، این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای ارتباط آسان و پایدار خط تولید هواوی با سایر دستگاه ها ، اینترنت و جهان است. هوآوی جدا از اینکه یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تلفن های همراه است ، در زمینه نسل چهارم و پنجم اینترنت همراه و ADSL نیز از پتانسیل بالایی برخوردار است و با کمک در این سطح ، یک امنیت سریع و سریع را ارائه می دهد. اتصال محصولات خود به اینترنت

استفاده شده

یکی از موارد اساسی در طراحی و ساخت محصولات هواوی ، مفید بودن آنهاست. به عنوان مثال ، اگر محصولی برای نمایش یک فیلم طراحی شده است ، سعی کنید صفحه نمایش آن را بدون بریدگی و محدودیت بدون درز ساخته و با تهیه چهره ای با کیفیت ، لذت تماشای فیلم را افزایش دهید.

در قسمت نرم افزار ، یکی از بهترین کاربردهای کاربران Huawei EMUI Office امکان استفاده از پنجره ساز است. با استفاده از این ویژگی ، می توانید برنامه دیگری را در یک پنجره شناور باز کنید ، با آن کار کنید و آن را روی برنامه اصلی ببندید و بدون خارج شدن از برنامه ای که در حال کار هستید ، به کار خود ادامه دهید. این برنامه می تواند در مرحله بعدی از دو پنجره و دو برنامه مختلف استفاده کند و همه آنها را به طور هم زمان استفاده کند که این یکی دیگر از عملکردهای رابط کاربری هواوی است.

از نظر پیکربندی ، بهترین روش آزمایش برای هر محصول Huawei. به عنوان مثال ، در تلفن های Huawei ، دستگاه را می توان بدون لمس کردن آن فقط با اشاره و دستورات ویدئویی کنترل کرد. این یک چیز خوب است ، به عنوان مثال ، هنگام رانندگی.

همچنین می توانیم به کنترل هندزفری جدید هواوی اشاره کنیم که به شما امکان می دهد موسیقی را پخش و متوقف کنید ، میزان صدا را کم یا زیاد کنید و همچنین تنظیمات هندزفری را با لمس قسمت های مختلف هندزفری تغییر دهید. این ویژگی به شما امکان می دهد بدون نیاز به بیرون آوردن گوشی از جیب یا کیف ، هندزفری خود را کنترل کنید.

اینها تنها برخی از ویژگیهای محصولات خانواده هواوی است و باید مطمئن باشید که همه آنها از ویژگیهای این دستگاههای خوش ساخت مطلع هستند. این نیز در نور بالا توصیه می شود.