اپل اخیراً اسناد پشتیبانی محصول خود را در وب سایت خود به روز کرده و تفاوت اساسی بین آیفون جدید را برجسته کرده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس این کار را هنگام شارژ با 15 وات برق با فناوری Mag Safe انجام می دهند. متأسفانه آیفون 12 مینی ، کوچکترین و ارزانترین عضو خانواده می تواند از طریق Mag Safe فقط 12 وات شارژ کند. مطمئناً سرعت اصلی شارژ به عوامل مختلفی از جمله میزان تولید حرارت ، درصد باتری دستگاه و عملکرد سیستم عامل بستگی خواهد داشت.

برای شارژر US-C 20 وات Apple iPhone 12 Mini (9 ولت و 2.22 آمپر یا 9 ولت و 2.56 آمپر) استفاده کنید. اما سه مدل دیگر ، آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 مینی ، توانایی استفاده از شارژر قدرتمندتر را نیز دارند.

اپل همچنین توصیه می کند قبل از اتصال شارژر MegSaf به آیفون ، ابتدا آن را روشن کنید. اگر این کار را انجام ندهید و ابتدا شارژر MegSaf را به آیفون متصل کنید ، سه ثانیه اول قطع برق به دستگاه امکان می دهد حداکثر جریان ورودی را داشته باشد و بنابراین به زودی آیفون شما آسیب می بیند.

شارژر Mag Safe اپل هنگام شارژ AirPads از 7.5 وات استفاده خواهد کرد و اگر محصولات دیگری را که از فناوری Qi پشتیبانی می کنند متصل کنید ، حتی ممکن است انرژی کم شود.

آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس هنوز در بازار اپل وجود ندارد و علاقه مندان بسیاری در انتظار فروش و ورود آنها به دنیای فناوری هستند. همانطور که شنیده ایم و درباره آن اظهار نظر کرده ایم ، این دو محصول به صورت پیش فروش مطابق با هفته های بین المللی از جمعه این هفته یعنی 6 نوامبر تا 16 آبان است. شارژر Meg Safe نیز اخیراً توسط اپل با قیمت 39 دلار با آیفون 12 و آیفون 12 پرو منتشر شد.