مکاشفه ای به نام Max Jambor اخیراً در توئیتر خود اعلام کرده است که OnePlus 9 و 9 Pro باتری 4500 میلی آمپر ساعت خواهد داشت. اکنون تأیید شده است که این دو تلفن همراه با آداپتور شارژر عرضه می شوند. متاسفانه در حال حاضر مشخص نیست که سرعت شارژ پرچمدار آینده وان پلاس چقدر خواهد بود ، اما با توجه به تصویری که ظرفیت باتری را نشان می دهد ، ممکن است با یک باتری دو تکه در کنار آن باشیم.

در گزارش های قبلی ذکر شده بود که وان پلاس 9 پرو 65 وات شارژ خواهد شد و مدل استاندارد احتمالاً از فناوری شارژ سریع قدرتمندی برخوردار خواهد بود ، اما مشخص نیست که آیا مدل سبک از همان ظرفیت شارژ سریع بهره مند خواهد بود یا خیر.

OnePlus 9 و 9 Pro احتمالاً با اسنپدراگون 888 و نمایشگر 120 هرتز ارائه می شود. با این حال ، مدل معمولی دارای صفحه نمایش 6.55 اینچی + FHD و مدل Pro دارای صفحه نمایش + QHD 6.78 اینچی با لبه های خمیده خواهد بود. علاوه بر این ، شایعاتی مبنی بر پشتیبانی از شارژ بی سیم وجود دارد و گفته می شود که OnePlus 9 Pro از شارژ بی سیم 45 وات استفاده می کند ، اما ما نمی دانیم سرعت شارژ بی سیم OnePlus 9 چیست.

OnePlus 9 Pro احتمالاً از یک لنز دوربین چهارگانه ساخته شده توسط Hasselblad برخوردار خواهد بود. انتظار می رود این خانواده در ماه مارس اعلام شود ، بنابراین گزارش های بیشتری باید در هفته های آینده درز کند.