“آخرین ما” با اقتباس از تلویزیون HO قدم محکمی به جلو برداشته است. این شبکه عنوان را به لیست خود اضافه می کند. نیل دراکمن ، سازنده بازی ، نویسنده و تهیه کننده اجرایی است و باید از او به عنوان فیلم پشت صحنه این مجموعه یاد کرد. کارولین استاروس تهیه کننده اجرایی با او خواهد بود. این شخص سریال های بزرگی مانند “بازی تاج و تخت” و چرنوبیل را تولید کرده است.
طبق اطلاعات رسمی منتشر شده ، این سری بازی ها باید براساس رویدادهای قسمت اول بازی باشد. این داستان 20 سال پس از تخریب تمدن مدرن آغاز شد. جوئل یک بازمانده لجباز است که برای تخلیه دختری 14 ساله به نام الی از منطقه قرنطینه وحشیانه استخدام شده است. کاری که به عنوان یک کار ساده آغاز شد ، به سرعت به یک ماجراجویی تکان دهنده و طاقت فرسا تبدیل شد و در سراسر ایالات متحده سفر کرد و برای زنده ماندن به یکدیگر وابسته بود.
در بیشتر موارد ، سازگاری های تلویزیونی بازی های ویدیویی با شکست روبرو شده است. با این حال ، HO انتخاب خوبی را انتخاب کرده است. زیرا “The Last of Us” یکی از برترین بازی های ده سال گذشته بوده و با وجود اضافه شدن خالق و نویسنده اصلی بازی Neil Darkman (نیل دارکمن) ، این مجموعه داستان بسیار قدرتمندی دارد موفقیت هنوز پر از امید است. HO با تجربه غنی خود می تواند دنیای بازی را وارد دنیای تلویزیون کند و به موفقیت دست یابد.
با این وجود این سریال هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد و هنوز زمان پخش و بازیگران آن اعلام نشده است. بنابراین ، تبدیل داستان جوئل و الی به واقعیت زمان می برد.

آخرین نفر از ما تنها بازی انحصاری سونی نیست که یک برنامه تلویزیونی باشد. Sony PlayStation Productions نیز سخت در تلاش است تا مجموعه “Uncharted” را اقتباس کند و طرفداران مدت زیادی در انتظار آن بودند. ستاره اصلی این فیلم تام هالند است که در سال 2021 به سینما می رود.