حالت محو شدن به برنامه های Facebook و Instagram اضافه می شود. این ویژگی به کاربران امکان می دهد پیام های ناپدید شده را به مخاطبین خود ارسال کنند.

در حال حاضر برخی از پیام های چندرسانه ای پیام هایی در حال ناپدید شدن هستند ، اما کاربران برای اعمال آنها و اعمال تنظیمات روی نرم افزار باید چندین مرحله مختلف را انجام دهند.

اما حالت ناپدید شدن به سادگی با کشیدن پیام روی صفحه فعال می شود و پیام های ارسالی پس از خواندن به طور خودکار حذف می شوند. همچنین اگر طرف مقابل از پیام های ارسال شده شما اسکرین شات بگیرد ، یک اعلان نیز دریافت خواهید کرد.

برای استفاده از این حالت ، باید دستورالعمل ها و پیشنهادات Google را برای ادغام عملکرد Messenger به طور مستقیم از Instagram بپذیرید.

مقامات فیس بوک اخیراً توانایی ارسال پیام های ناپدید شده به iOS و Android WhatsApp را اضافه کرده اند و به کاربران اجازه می دهند پیام ها ، تصاویر یا فایل های ویدیویی در حال ناپدید شدن را برای فرد مورد نظر ارسال کنند. البته این پیام ها پس از هفت روز به طور خودکار حذف می شوند و در این زمان نمی توان این حالت را تغییر داد.

نحوه فعال کردن حالت Vanish بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد صفحه مستقیم شوید ، روی نام مخاطبی که می خواهید گپ های قبلی را با او شروع کنید کلیک کنید یا مکالمه جدیدی با او شروع کنید. اکنون انگشت خود را بر روی صفحه قرار داده و به سمت بالا بکشید. اگر این کار را درست انجام دهید ، چند شکلک خاموش از بالای صفحه پایین می روند و صفحه اینستاگرام شما کاملا سیاه می شود. اکنون می توانید پیام های ناپدید شده را با مخاطبان هدف خود مبادله کنید.

به گفته مقامات فیس بوک ، حالت Vanish اولین بار در ایالات متحده راه اندازی شد و سرانجام در دسترس کاربران سراسر جهان قرار خواهد گرفت. اگر شما به عنوان یک کاربر برنامه اینستاگرام می توانید از این ویژگی جدید استفاده کنید ، لطفاً تجربه خود را با ما و سایر کاربران GSM به اشتراک بگذارید.