قبل از اینکه تصمیم بگیرید دوره آموزش موشن گرافیک را دنبال کنید ، باید بدانید که این یک حرفه جدی است که یادگیری آن زمان زیادی می برد. و ، قبل از تصمیم گیری در مورد آموزش موشن گرافیک ، ابتدا این موضوع را کشف کنید. آموزش موشن گرافیک یک سرگرمی منحصر به فرد و راهی برای بهبود آموزش موشن گرافیک خلاقیت شما بعد از هر کار جدید است. بنابراین اگر به آموزش موشن گرافیک نیاز دارید ، از اینجا شروع کنید.

مدتهاست که قدرتمندترین روش تبلیغ وب سایت است. این مرحله تا جایی پیش رفته است که طراحان اکنون گزینه های بسیار متنوعی را ارائه می دهند ، از پیوندهای کوچک و کوچک تا پروفایل های ویدیویی کامل.

از این نظر ، موشن گرافیک به محبوب ترین راه برای ایجاد احساس سینمایی کاملاً تخصصی در وب تبدیل شده است. این انیمیشن ها معمولا کوتاه هستند و می توانند به عنوان بخشی از یک انیمیشن بزرگتر استفاده شوند. آنها همچنین از فاکتورهای مختلفی مانند نمایه زمینه ، چشم انداز تغییر یا عنصر طراحی مستقل استفاده می کنند.

امروز ما قصد داریم برخی از تکنیک ها را بررسی کنیم که می توانند وب سایت شما را به سطح بالاتری از استفاده از تصویر برسانند. علاوه بر این ، ما برخی از نمونه های شگفت انگیز شما و اشتراک Envato Elemen خود را توضیح خواهیم داد – خانه بیش از 12000 تصویر بارگیری شده و موارد دیگر.

1. اطلاعات مهم را تصور کنید
استفاده از اینفوگرافیک روشی م toثر برای اشتراک اطلاعات در قالب قابل هضم را فراهم می کند. و درج اطلاعات در یک فیلم می تواند تأثیر بیشتری داشته باشد. با این کار می توانید روی مهمترین موارد تمرکز کنید.

عناصر اینفوگرافیک تجاری
عناصر اینفوگرافیک تجاری
مجموعه Infographic Business Business گزینه های مختلفی را برای کمک به شما فراهم می کند تا از ارائه خود بیشترین بهره را ببرید. م componentsلفه های رسانه تصویری در سه رنگ (سفید ، آبی تیره و رنگ ثابت) موجود است که هر یک شامل یک کانال آلفا است تا به شما امکان استفاده از گرافیک سفارشی خود را بدهد.

انتقال کاربران به مکان دیگر
تصاویر کاملاً مناسب می توانند به شما در روایت داستانی کمک کنند. این بخشی از آنچه موشن گرافیک می تواند به عناصری مانند پس زمینه ویدئو بیاورد. می توانید از آنها برای انتقال یک احساس خاص استفاده کنید – داستان خود را بدون گفتن کلمه ای بگویید.

پرتوهای غروب خورشید از میان درختان نخل
پرتوهای غروب آفتاب از طریق درختان نخل یک نمونه عالی از چگونگی افزایش تصاویر در داستان است. به عنوان مثال ، این کلیپ 30 ثانیه ای از یک بهشت ​​گرمسیری می تواند توسط مسافران برای رزرو پرواز یا نمایش صحنه بدیعی که در یک جزیره بیابانی اتفاق می افتد ، استفاده شود. در اینجا انعطاف پذیری زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد داستان خود را به روش خود بگویید.

3. به شکلی بزرگ اعلام کنید
آیا می خواهید اخبار مهیج را به اشتراک بگذارید؟ استفاده از ترافیک کمک می کند تا قرار گرفتن در معرض دید بزرگ شما به چیزی که کاربران نمی خواهند از دست بدهند تبدیل شود. در حالی که متن و تصاویر ساکن می توانند نقش مهمی داشته باشند ، استفاده هوشمندانه از فیلم همان چیزی است که توجه بازدیدکنندگان را به محتوای شما جلب می کند.

شمارش معکوس آرایه LED
برای ایجاد وزوز بیشتر ، از گرافیک حرکتی مانند شمارش معکوس LED Array استفاده کنید. با چند ردیف از اعداد سفید روشن که تعداد آنها بیش از 10 است ، این کلیپ کوتاه بخش مناسبی برای اعلامیه شماست.

4. نشان دادن آموزش
برخی از مفاهیم وجود دارد که ممکن است توضیح آنها با کلمات دشوار باشد ، اما به راحتی از طریق فیلم منتقل می شوند. این امر به ویژه هنگامی که به مباحث پیچیده ای مانند علوم یا مهندسی می رسد ، بیشتر صادق است. در اینجا می توانید از ویدئو استفاده کنید تا به کاربران کمک کند بدون اینکه وقت زیادی را صرف کنند ، موضوع را بهتر درک کنند.

کمر درد در استخوان های کمر
یکی از نمونه های مکانی که گرافیک های حرکتی می توانند نقش حیاتی داشته باشند ، در زمینه پزشکی است. به عنوان مثال ، کمر درد در استخوان های کمر فقط در پانزده ثانیه یک مفهوم مفهومی را نشان می دهد. هنگامی که کاربران درک اولیه را بدست آورند ، می توانند به اطلاعات بیشتری بپردازند.

5. عنصر سرگرم کننده را اضافه کنید
فراموش نکنید ، اضافه کردن برخی از سرگرمی ها به وب مشکلی ندارد. آنچه در اینجا خوب است این است که شما مجبور نیستید کاری فانتزی انجام دهید زیرا غالباً جزئیات جزئی هستند که می توانند لبخند ایجاد کنند. انواع گرافیک های حرکتی وجود دارد که می تواند به شفاف سازی مواردی مانند دموی محصول ، وبلاگ های ویدیویی و ارائه کمک کند.

لوگو نشان می دهد
لوگو نشان می دهد
کشف لوگو یک راه سریع و آسان برای افزودن سرگرمی به محتوای شما است. این مجموعه چهار طرح مجزا را ارائه می دهد – هر کدام دارای گزینه های رنگی متعدد هستند. با استفاده از برخی از نرم افزارهای ویرایش ویدئو ، آرم یا تصویر خود را به نوردهی و موارد انتخابی خود اضافه کنید ، و به آنها لطافتی اضافه کنید.

سایت خود را به حرکت در آورید!
گرچه موشن گرافیک لزوما ستاره نمایش نیست ، اما همچنان می تواند نقش مهمی داشته باشد. از آنها برای تعریف یک داستان ، انتقال اطلاعات و تنظیم صحنه برای آینده استفاده کنید. آنها ابزاری کارآمد هستند که می توانند به شما کمک کنند از مطالب خود بیشترین بهره را ببرید.