پیوند به یک سایت خارجی در این آموزش اتوکد. ما اتوکد را در یک محیط کار سه بعدی بررسی خواهیم کرد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با مفاهیم آموزش جامع اتوکد بیشتر آشنا شوید.

برای دهه ها ، یکی از مناطق اصلی بالاترین سیستم آموزش مهارت های فنی (مهندسان مکانیک ، مهندسان عمران و سایر متخصصان) توصیف آمتریای جغرافیایی بوده است. بیش از دو قرن پیش توسط گاسپار مونژ ، دانشمند فرانسوی ایجاد شد ، “هندسه توصیفی به عنوان یک علم در دانشکده فنی توسعه یافت ، بدون آن شکل گیری مهندس غیرقابل تصور است.” به طور کلی ، طبق آموزش جامع اتوکد ، “تولد” هر محصول ، صرف نظر از حوزه کاربرد آن ، شامل سه مرحله است: طراحی و ایده پردازی ایده در ذهن مهندس ، ایجاد و پردازش اسناد ، و محصول براساس این اسناد است .

واضح است که این آموزش جامع اتوکد ها نه تنها به هم مرتبط هستند بلکه همه تفاوت های ظریف در تهیه و اطمینان از محصول نهایی را از بین نمی برند. اگر محصول ساختاری باشد ، در واقعیت 3 بعدی ، مرحله دوم لزوماً شامل ارائه اطلاعات در مورد طراحی به روشی آسان برای پردازش است. در حال حاضر ، این یک مدل کامپیوتری سه بعدی ، محاسبات و نقشه های لازم است. از نظر مونگ ، نقاشی زبان فن آوری و دستور زبان زبان هندسه توصیفی است. فناوری ایجاد مدلهای سه بعدی اشیا 3D سه بعدی و تهیه اسناد طراحی بر اساس آنها دانش آموزان و معلمان دانشگاهها را در سالهای اولیه قرن بیست و یکم برنده کرد.

در حال حاضر ، با توجه به آموزش جامع اتوکد ، فرایند طراحی انجام شده توسط اکثریت قریب به اتفاق شرکتها بر اساس برنامه زیر است: ایجاد یک مدل محصول سه بعدی ، انجام محاسبات (جنبشی ، پویا ، نیروی دیگر) ، توسعه محصول طراحی شده بر اساس آنها . و در حالت نیمه اتوماتیک ، پس از آن ، برنامه های توسعه و سایر اسناد لازم برای سازمان تولید (محصول). در نگاه اول ، چنین رویکردی نیاز به دانش بسیاری از زمینه های تدریس شده در م institutionsسسات آموزش عالی ندارد. نویسندگان ممکن است اغراق کنند ، اما در میان این رشته ها امکان ضرب اعداد در ریاضیات بر روی یک ماشین حساب وجود دارد ، به عنوان مثال ، با حل یک معادله در Maple ، MatLAB یا MatchCAD ، مشکلات در تئوری مکانیک – مکانیسم ها و ماشین آلات ، قطعات ماشین ، مقاومت . در بسیاری از سیستم های مدل سازی سه بعدی به راحتی حل می شود: Autodesk Inventor Professional ، Autodesk Simulation ، SolidWorks ، هندسه توصیفی – به عنوان مثال ، می توانید مقاطع اشیا ge هندسی را ایجاد کنید.

سیستم های مدلسازی بعدی در آموزش برنامه اتوکد اما به گفته نویسندگان ، ماهیت آموزش عالی کسب مجموعه ای از مهارت ها و توانایی استفاده مکانیکی از آنها نیست ، بلکه ایجاد یک ساختار خاص از یک مهندس تفکر و یک پایگاه دانش است. به طور کلی .. علوم مختلفی که به او اجازه می دهند با خلاقیت به وظیفه ای که به او محول شده نزدیک شود ، او به سادگی کپی می کند ، اما بهترین راه حل ممکن را می یابد.

رشته “هندسه توصیفی” را در فرآیند یادگیری بگنجانید. همانطور که در بالا ذکر شد ، هندسه توصیفی در آموزش برنامه اتوکد ، یکی از اصلی ترین رشته هایی است که توانایی مهندس را برای کار با اشیا ge هندسی سه بعدی ، اعم از ذهنی و هوایی ایجاد می کند ، نمی تواند و نباید فناوری مدرن 3D باشد. نویسندگان چندین سال است که به عنوان بخشی از یک دوره آزمایش توصیفی هندسی استاندارد ، روش آماده سازی دانش آموز را توسعه داده و تجربه می کنند: • آموزش مهارت های عملی دانش آموزان در کارهای گرافیکی با استفاده از Autodesk.