اگر از فناوری داستانی پیروی کرده باشید ، مطمئناً می دانید که خانواده Samsung Galaxy S20 با قابلیت فیلم برداری 8K ارائه شده اند. در حالی که این ویژگی از نرخ فریم 24 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند ، اما یک جهش بزرگ است. به دلیل مشکل گرم شدن بیش از حد دستگاه ، افراد در ابتدا برای عکاسی با محدودیت 4 دقیقه ای روبرو شدند. اما دفاتر و مهندسان سامسونگ در افزایش سطح موفقیت موفق بوده اند. یکی از افشاگران می گوید سامسونگ در حال آزمایش توانایی ضبط فیلم 8K با سرعت 60 فریم در ثانیه در خانواده S22 است ، اما مشکلات زیادی در این زمینه وجود دارد.

طبق گفته Mauri QHD ، سامسونگ در تلاش است تا با پرچمداران جدید خود قابلیت ضبط فیلم 8K با سرعت 60 فریم در ثانیه را اضافه کند. وی خاطرنشان کرد که علیرغم تلاش زیاد در این زمینه ، مشکل اضافه وزن یکی از بزرگترین مشکلات اضافه شدن این ویژگی است. علاوه بر این ، کاربران برای گرفتن تصاویر سفارشی با این اطلاعات با محدودیت 5 دقیقه مواجه خواهند شد.

اگر به یاد بیاورید ، سامسونگ قبلاً با اضافه شدن قابلیت ضبط فیلم 8K و نرخ فریم 24 فریم در ثانیه با این مشکل روبرو شده بود و با گذشت زمان قادر به ارتقا بود. بنابراین ، به نظر می رسد این موضوع نشانه خوبی است و می توان امیدوار بود که با انتخاب صحیح ، مشکل طراحی مجدد خانواده S22 برطرف شود. بخاطر داشته باشید که ضبط فیلم 8K با سرعت 24 فریم در ثانیه 600 مگابایت از حافظه شما را اشغال می کند و اگر از محدودیت 5 دقیقه ای استفاده کنید ، این میزان در حدود 3 گیگابایت از تلفن هوشمند شما خواهد بود. به این ترتیب ، داشتن فیلم های ضبط شده با این ویژگی ها می تواند به راحتی گوشی هوشمند شما را از ظرفیت حافظه پر کند.

خوشبختانه سامسونگ اغلب از فناوری های جدیدی در دنیا مانند وضوح بالا و رم سریع استفاده می کند که به تدریج می تواند محدودیت های عکاسی 8K را محدود کند.

آقای ادامه داد. ماوری گفت سامسونگ تا زمانی که مشکل گرم شدن بیش از حد برطرف نشود چنین ویژگی را در خانواده گلکسی S22 نخواهد داشت. افشاگر دیگری اخیراً گفته است که سامسونگ در اواخر امسال (2021) Exynos Enlightenment جدیدی را با پشتیبانی از وضوح 8K و نرخ فریم 60 فریم در ثانیه معرفی خواهد کرد.