طبق بسیاری از گزارش ها ، سامسونگ به جای ماه های ژانویه و فوریه ، پرچمدار سری Galaxy S30 را معرفی خواهد کرد. اکنون ، رویترز در گزارشی دلیل این حادثه را توضیح داده و عنوان کرده است که هدف سامسونگ تصاحب سهم بازار هوآوی است. منابع از این مطبوعات معتقدند که سری Galaxy S30 تا پایان ژانویه اعلام خواهد شد.

از قضا ، عرضه زودهنگام خانواده Galaxy S30 فاصله زمانی با آیفون 12 را که یک ماه بعد از امسال راه اندازی شد ، کاهش می دهد. همین امر سامسونگ را سرانجام چند سال بعد در سه ماهه سوم سال 2020 به پرفروش ترین مارک در بازار ایالات متحده تبدیل کرد.

Huawei در سه ماهه دوم امسال در فروش جهانی تلفن های هوشمند از سامسونگ پیشی گرفت ، اما با توجه به محدودیت های بیشتر این شرکت ، سامسونگ اجازه داد موقعیت خود را در سه ماهه سوم بازیابی کند ، طبق شرکت تحقیقاتی Canalys.

تامین کنندگان تلفن های همراه امیدوارند که انتصاب رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن برخی از تحریم های هواوی را کاهش دهد اما تأیید آن خیلی زود است. بایدن طرفدار منع استفاده از تجهیزات هواوی در ایالات متحده است ، اما سیاست کلی دولت وی و متحدانش در قبال شرکت های چینی ممکن است با دولت ترامپ متفاوت باشد.