OnePlus برای جمع آوری بازخورد از کاربران ، IDEAS 2.0 را در ماه سپتامبر راه اندازی کرد. تاکنون 7 ایده پذیرفته شده است. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست خود چه کاری انجام خواهد داد ، اما شکی نیست که تیم OnePlus در تلاش است آنها را وارد بازی کند.

در اوایل سال جاری ، OnePlus برنامه IDEAS را برای جمع آوری توصیه هایی برای مکمل اکسیژن راه اندازی کرد. این برنامه به قدری موفقیت آمیز بود که وان پلاس اعلام کرد بیش از 5،000 نفر در آن شرکت کردند و ده ها هزار موضوع در مورد آنها بحث و گفتگو شد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، وان پلاس IDEAS 2.0 را در ماه سپتامبر راه اندازی کرد که تا 6 نوامبر بازخورد کاربران خود را جمع آوری می کرد و در زیر می بینیم که ایده های این شرکت را تأیید کرده است:

فایل های صوتی را برای هر برنامه جدا کنید و روی تبلیغات دوبار کلیک کنید:

این ایده که توسط خود شما مشاهده می شود ، به هر برنامه اجازه می دهد تا استانداردهای خاص خود را داشته باشد. این ویژگی همچنین می تواند برای جلوگیری از پخش مجدد ، صدای دیگری مانند تماس تلفنی را مسدود کند. به عبارت دیگر ، کاربران مجاز به قبول یا رد هر درخواستی هستند که می خواهند موسیقی خود را متوقف کنند.

بارگذاری عکس صفحه

با استفاده از این ویژگی ، کاربران می توانند با گرفتن عکس از صفحه ، بخش خاصی از آنها را انتخاب و ذخیره کنند. وضعیت غیرمعمول کاربران ، به ویژه هنگام گرفتن عکس صفحه از صفحه های رسانه های اجتماعی که فقط قسمت خاصی از تصویر در آنها فوکوس شده است.

قفل کردن شخص شخصی:

آزادی عمل بیشتری را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند Lulu Lulu خود را در ساعت ها ، پیاده روها و حتی گزارش های مختلف هواشناسی نمایش دهند.

انتقال فایل رایگان از رایانه شخصی به تلفن OnePlus و فراتر از آن:

قدرت برای به اشتراک گذاشتن یک فایل از کامپیوتر در OnePlus فقط با یک کلیک. نمایشگری با عملکردهای شبیه AirDrop که کاربران می توانند از آن برای انتقال اطلاعات بین دستگاه های اپل استفاده کنند.

شمارنده FPS را به استادیوم ها اضافه کنید:

یک ویژگی جذاب که به کاربران امکان می دهد فعالیت بازی خود را کنترل کنند. تعداد روزافزون گوشی های هوشمند مجهز به نمایشگر و به روزرسانی های پیشرفته می تواند میزان استفاده این بازی از این ویژگی را به خوبی مشاهده کند.

جاده تاریک برای سیاه ، خاکستری یا گزینه ای برای همه:

امروزه با تطبیق هرچه بیشتر برنامه ها ، روش های تاریک به طور فزاینده ای تقاضا می کنند. یک سال از تنظیم آندروید برای جاده های تاریک می گذرد و اکنون کاربران OnePlus می خواهند آنها را به جای رنگ خاکستری کاملاً با رنگ سیاه تنظیم کنند تا رابط خاکستری تغییر کند.

غذای قوی! برای امروز انرژی صرفه جویی کنید

یکی از ویژگی های جدی تر attery Saver محدود کردن ویژگی ها و خدمات و اجازه دادن به کاربر برای برقراری تماس تلفنی یا ارسال پیام است. برخی از تلفن های هوشمند مانند دستگاه های ال جی و سامسونگ دارای این نمایشگر هستند.

تمام ویژگی های انتخاب شده بسیار عالی هستند و برای استفاده در OnePlus زیبا ترین خواهند بود ، اگرچه برخی از آنها را می توان در تلفن های اندرویدی با بالاترین قیمت امسال مشاهده کرد. اکنون که این مفاهیم تأیید شده اند ، مهم است که بدانیم چه زمانی می توانیم این ویژگی ها را در نسخه بعدی OxygenOS شناسایی کنیم.