سامسونگ ماه گذشته از Galaxy A42 5G رونمایی کرد. این گوشی اگرچه ارزان قیمت است اما از فناوری 5G برخوردار است. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش 6.6 اینچی Full HD با نمایشگر ، پردازنده Snapdragon 750 ، دوربین چهارگانه و باتری 5000 میلی آمپر ساعت است. این گوشی اخیراً در کشورهای اروپایی رونمایی شده است. با توجه به قیمت آن ، این محصول ارزان ترین گوشی 5G ساخت سامسونگ به نظر می رسد. با این حال ، اکنون به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد قیمت گوشی 5G را کاهش دهد.
طبق Galaxyclub ، سامسونگ در حال توسعه تلفن جدید Galaxy A است. این محصول باید ارزان ترین گوشی 5G سامسونگ باشد. طبق گزارشات مختلف ، این گوشی Galaxy A32 5G نامگذاری خواهد شد و شماره سریال آن SM-A326 است. این گوشی باید تا سال 2021 نشان دهنده سری Galaxy A باشد.
Galaxyclub می گوید که Galaxy A32 5G دارای یک تصویر سه بعدی با یک سنسور هسته 48 مگاپیکسلی و یک سنسور 2 مگاپیکسلی دیگر است که برای تشخیص عمق استفاده می شود. این گوشی مانند Galaxy A42 5G دارای باتری 5000 میلی آمپر ساعت است. اما جزئیات پردازنده ، RAM و صفحه نمایش در دسترس نیست.
از طرف دیگر سودانشو مشهور مشهور برخی اطلاعات در مورد تلفن سامسونگ را منتشر کرد. مسائل امنیتی منتشر شده توسط این فرد جزئیات این تلفن را نشان می دهد. نمایشگر Galaxy A32 5G دارای تنظیمات داخلی دوربین ، یک مربع شکاف برش و یک اسکنر اثر انگشت روی دکمه پاور است. همچنین در زیر تلفن می توانید جک صوتی 3.5 میلی متری ، پورت US-C و دستگاه شارژ تلفن را مشاهده کنید.

به خاطر داشته باشید که عرضه این گوشی می تواند ماه ها به طول انجامد و در بیشتر مواقع مراحل سفارش با محصول ارائه شده یکسان نیست و به نظر می رسد محصول نهایی می تواند بسیار متفاوت باشد. وقتی تماس های تلفنی و اطلاعات بیشتر درباره این تلفن طی هفته های آینده منتشر می شود ، اخبار اغلب افزایش می یابد. و بنابراین بهتر است کمی منتظر این درام های واقعی بمانیم.